Takip et, tablet PC Kazan

CVyolla.com Kariyer Söyleşileri

Ilgın Öztürk - İş Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Ilgın Öztürk - İş Ararken Nelere Dikkat Etmeli?

Ilgın Öztürk kimdir?

İzmir doğumlu olan Ilgın Öztürk, kariyerine, Ege Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra, 1996 yılında Yaşar Holding bünyesinde Pınar ürünlerinin satış, dağıtımını yapan Yaşar Birleşik Pazarlama A.Ş.'de Eğitim Uzmanı olarak başladı. Bu görevinde, işe alım, eğitim ve oryantasyon, katılımcı yönetim, toplam kalite iş süreçlerini öğrenme imkanı buldu.

1998 yılında ASTRON'a Yaşar Holding Bilgi Sistemleri, SAP HR Modülü Danışmanı olarak katılarak, SAP İnsan Kaynakları programının Topluluk şirketlerine implemantasyonu projesinde görev aldı. Bu görevinde, 2003 yılı sonuna kadar ağırlıklı olarak üretim, gıda, pazarlama, dış ticaret, boya, hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler ile çalıştı. Ege Üniversitesi SEB 'ne bağlı Sosyal Psikoloji Anabilim Dalı'nda Yüksek Lisans çalışmasını 2001 yılında tamamlayan Öztürk, özellikle Endüstri ve Örgüt Psikolojisi alanında uzmanlaştı.

2004-2006 yılları arasında, Alman ve İtalyan ortaklı HBTI Hugo Boss Tekstil San. Ltd. Şti.'de, Gömlek Fabrikası İnsan Kaynakları departmanının kurulmasında görev üstlenerek mavi ve beyaz yakalı çalışanlar için birçok insan kaynakları uygulamasının geliştirilmesine katkı sağladı.

2006 yılı başından bu yana görev yaptığı Yaşar Üniversitesi'nde halen insan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürüten Öztürk, alanında marka olmuş birçok Türk ve yabancı akademisyenin işe alım - yerleştirme sürecinde görev üstlendi. Performans yönetimi, organizasyonel yedekleme, eğitim, norm kadro planlama gibi kilit İK fonksiyonları ile Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı ile yürütülen proje ve işbirliklerinden sorumludur.

Etkinlik Sayfası: https://www.facebook.com/events/1404191669824839
Bilgilendirme kayıt formu:

Adınız soyadınız:
E-posta adresiniz:

Diğer Kariyer Söyleşileri


+ Vestel'de Kariyer ve Başarı Hikayeleri - 15/04/2014
+ Bir Cumhuriyet Çınarı Ayşe Mayda - 11/03/2014
+ Filiz Güleç Kutlu - Erasmus+ ile Yurt Dışında Kariyer Fırsatı - 18/02/2014
+ Ilgın Öztürk - İş Ararken Nelere Dikkat Etmeli? - 21/01/2014
+ Kurucuları ile Cafe Del Mundo'nun Başarılı Girişimcilik Hikayesi - 10/12/2013
+ Prof. Dr. Ünal Ufuktepe - Bir Matematikçi Ne Yapar - 19/11/2013
+ Semih Saygıner - Bir Dünya Şampiyonunun Hikayesi - 10/11/2013
+ Ahmet Veli Olgundeniz - İş Yaşamında İkna Edici İletişim - 01/10/2013Ücretsiz, Katılım Belgeli Eğitimler

twitter ve facebook sayfalarımızı takip edin,
ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın!

twitter ve facebook sayfalarımızı takip edin; ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın!    Facebook sayfamızı beğenin; ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın   Twitter sayfamızı takip edin; ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın