Takip et, tablet PC Kazan

CVyolla.com Kariyer Söyleşileri

Vestel'de Kariyer ve Başarı Hikayeleri

Vestel'de Kariyer ve Başarı Hikayeleri

Söyleşimizin değerli konukları Vestel'in başarı hikayesinin mimarlarından Genel Md. Yrd. Mustafa Şahingöz, Kalite Md. Kutay Kutlu ve ödüllü Ürün Tasarımcısı Dr. Sultan Kaygın Sel olacak.

Vestel'de kariyer yapmak isteyen ve Vestel'in başarı hikayesini merak eden herkes söyleşimize davetlidir.

Mustafa Şahingöz kimdir?
1978 yılında Kayseri'de doğdu. İlköğretimini Kahramanmaraş Fatih İlkokulu, orta öğrenimini İçel Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 1996-2001 yılları arasında ODTÜ Makina Mühendisliği'nde okudu. 2003 yılında Vestel Beyaz Eşya'da profesyonel iş hayatına başladı. İş hayatı süresince Vestel'de çeşitli görevlerde bulundu. 2008 yılında Bilkent MBA programını başarı ile tamamladı. Halen Özyeğin Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği bölümünde doktora çalışmalarını sürdürmekte ve Vestel'de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Amatör olarak tüplü dalış yapmakta ve yan flüt çalmaktadır.

Kutay Kutlu kimdir?
Vestel Kalite Müdürü'dür. Bugün 200'i aşkın mavi yakalı, 20'yi aşkın beyaz yakalının yönetiminden sorumlu olan Kutay Kutlu, 11 yıldır Vestel'de çalışmaktadır. Ege Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunudur. Bilkent Üniversitesi'nde MBA üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır.

Dr. Sultan Kaygın Sel kimdir?
Vestel Elektronik Endüstriyel Tasarım Sorumlusu'dur. Vestel'deki profesyonel deneyimi ile ODTÜ'deki akademik çalışmalarını birleştirmeyi başarmış bir endüstriyel tasarımcıdır. 2 yıl ODTÜ'de araştırma görevliliği yapmıştır ve son 11 yıldır Vestel'de çalışmaktadır. Birçok uluslararası yarışmada jüri üyeliği yapmıştır. ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü mezunudur. Yüksek lisansını ve doktorasını da ODTÜ'de tamamlamıştır.


Etkinlik Sayfası: https://www.facebook.com/events/1460278237535316
Bilgilendirme kayıt formu:

Adınız soyadınız:
E-posta adresiniz:

Diğer Kariyer Söyleşileri


+ Vestel'de Kariyer ve Başarı Hikayeleri - 15/04/2014
+ Bir Cumhuriyet Çınarı Ayşe Mayda - 11/03/2014
+ Filiz Güleç Kutlu - Erasmus+ ile Yurt Dışında Kariyer Fırsatı - 18/02/2014
+ Ilgın Öztürk - İş Ararken Nelere Dikkat Etmeli? - 21/01/2014
+ Kurucuları ile Cafe Del Mundo'nun Başarılı Girişimcilik Hikayesi - 10/12/2013
+ Prof. Dr. Ünal Ufuktepe - Bir Matematikçi Ne Yapar - 19/11/2013
+ Semih Saygıner - Bir Dünya Şampiyonunun Hikayesi - 10/11/2013
+ Ahmet Veli Olgundeniz - İş Yaşamında İkna Edici İletişim - 01/10/2013Ücretsiz, Katılım Belgeli Eğitimler

twitter ve facebook sayfalarımızı takip edin,
ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın!

twitter ve facebook sayfalarımızı takip edin; ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın!    Facebook sayfamızı beğenin; ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın   Twitter sayfamızı takip edin; ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın