Takip et, tablet PC Kazan

CVyolla.com Kariyer Söyleşileri

Filiz Güleç Kutlu - Erasmus+ ile Yurt Dışında Kariyer Fırsatı

Filiz Güleç Kutlu - Erasmus+ ile Yurt Dışında Kariyer Fırsatı

Filiz GÜLEÇ KUTLU kimdir?

İzmir doğumlu ve Ege Üniversitesi mezunu olan Filiz GÜLEÇ KUTLU kariyerine yine Ege Üniversitesinde devam etmektedir. 2001 yılında Ege Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimine devam ederken kariyer hayatında İnsan Kaynakları alanında uzmanlaşabilme hayalini kurduğundan aynı anda iki üniversite okuma fırsatından faydalanıp Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümüne girmiştir. 2004 yılında Sosyolojiden 2005 yılında da ÇEKO bölümünden mezun olmuştur.

2005 yılında Ege Üniversitesi Rektörlüğü çatısı altında İnsan Kaynakları Biriminde kariyerine başladı. Eğitim Yönetimi, İşe Alım ve Yerleştirme, Performans Değerlendirme gibi çalışmalarda özel sektör danışmanları ve Ege Üniversitesi akademisyenleri ile birlikte eğitim ve uygulama çalışmalarında yer alma fırsatı buldu. Özellikle Eğitim Yönetimi alanında yapmış olduğu çalışmalar üniversite bünyesindeki kariyerine 2009 yılından itibaren Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nde Eğitim Koordinatörü olarak devam etmesine fırsat sağladı. Bu çalışmalarına katkı sağlaması amacıyla bir yıl boyunca Eğitim Programları ve Öğretim bölümünde özel öğrenci statülü Yüksek Lisans öğrencisi olarak eğitimi tamamlama fırsatı buldu.

2010 yılında Türk Ulusal Ajansı ile EGESEM arasında yapılan Eurodesk Temas Noktası ortaklık sözleşmesi ile Eurodesk Temas Noktası yetkili kişisi görevini de üstlenmiştir. 2013 yılı itibari ile de eğitimde kalite çalışmaları nedeniyle Türk Standartları Enstitüsü'nden TSE EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alarak kurumun Kalite Yöneticisi görevini de yürütmektedir.

Mesleki gelişim çalışmalarına ek olarak kişisel gelişim anlayışına önem veren Filiz GÜLEÇ KUTLU almış olduğu Koçluk eğitimleri ile öncelikle Ege Üniversitesi gençleri olmak üzere kariyer hayatına yön vermek isteyen herkese yaşam ve kariyer koçluğu çalışmaları ile destek vermektedir.

Etkinlik Sayfası: https://www.facebook.com/events/492558114186186
Bilgilendirme kayıt formu:

Adınız soyadınız:
E-posta adresiniz:

Diğer Kariyer Söyleşileri


+ Vestel'de Kariyer ve Başarı Hikayeleri - 15/04/2014
+ Bir Cumhuriyet Çınarı Ayşe Mayda - 11/03/2014
+ Filiz Güleç Kutlu - Erasmus+ ile Yurt Dışında Kariyer Fırsatı - 18/02/2014
+ Ilgın Öztürk - İş Ararken Nelere Dikkat Etmeli? - 21/01/2014
+ Kurucuları ile Cafe Del Mundo'nun Başarılı Girişimcilik Hikayesi - 10/12/2013
+ Prof. Dr. Ünal Ufuktepe - Bir Matematikçi Ne Yapar - 19/11/2013
+ Semih Saygıner - Bir Dünya Şampiyonunun Hikayesi - 10/11/2013
+ Ahmet Veli Olgundeniz - İş Yaşamında İkna Edici İletişim - 01/10/2013Ücretsiz, Katılım Belgeli Eğitimler

twitter ve facebook sayfalarımızı takip edin,
ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın!

twitter ve facebook sayfalarımızı takip edin; ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın!    Facebook sayfamızı beğenin; ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın   Twitter sayfamızı takip edin; ücretsiz, Katılım Belgeli eğitimlerimize katılma şansı yakalayın