AKGÜN GROUP İş İlanları

AKGÜN GROUP firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

AKGÜN GROUP


Eleman Aradığı Pozisyonlar:

Bakım Onarım Mühendisi, Boyacı, CNC Operatörü, İthalat İhracat Uzmanı, Döküm Operatörü, Makine Mühendisi, Makine Teknikeri, Metalurji ve Malzeme Mühendisi, Tornacı, Dış Ticaret Uzmanı, Metal İşleri Teknikeri, Kimyager, Kimya Teknikeri, Yurt Dışı Satış Personeli, İşçi

Eleman Aradığı Şehirler:

Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Sakarya

Faaliyet Gösterdiği Sektörler:

Makine, Kimya, CNC / Torna, Dış Ticaret, Dökümcülük, Metalurji / Malzeme

BAŞVUR

Benzer İş İlanları


AKGÜN GROUP ile benzer pozisyonlarda eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!CVyolla.com'da 63910 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

İş ya da Staj mı Arıyorsunuz?


CVyolla.com iş ilanlarına iş başvurusu yapın

Detaylı ilan arama motoru yardımıyla size uygun iş ilanlarını çalışmak istediğiniz pozisyonlara, şehirlere ve ilçelere göre filtre edebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını CVyolla.com İş İlanları sayfasından her gün takip edebilirsiniz. İlanlara başvurmak için önceden hazırladığınız CV'nizi CVyolla.com'a yükleyerek hızlıca üye olabilirsiniz. Henüz CV'niz yoksa CVyolla.com CV Hazırlama Sihirbazı ile birkaç dakika içinde profesyonel bir CV hazırlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak istediğiniz şehirde seçtiğiniz pozisyonda eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurarak kısa sürede aradığınız işi bulabilirsiniz:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye iş ilanları

Farklı pozisyonlardaki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz:
Pazarlama Uzmanı, Gemi Makineleri Elemanı, Tekstil Paketleme Elemanı, ERP Uzmanı, Maden İşçisi, Gemi İnşaatı Mühendisi, Radyo ve Televizyon, Ziraat Teknisyeni, Gerber Operatörü, Planlama Uzmanı, tüm iş ilanları

Meslek odalarına kayıtlı firmaların iş ilanlarına başvurun

Tüm Türkiye'de iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara ulaşabileceğiniz Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri gibi kaynakları da CVyolla.com'da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak farklı pozisyonlardaki güncel iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz:
Kızıltepe Ticaret Borsası
Ankara Sanayi Odası I. Sincan Organize Sanayi Bölgesi (AOSB)
Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi OSB
Karahallı Ticaret ve Sanayi Odası
Konya Sanayi Odası (KSO)
Suluova Ticaret ve Sanayi Odası
Yenice Islah Organize Sanayi Bölgesi OSB
Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası
Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi OSB
Yozgat Bozok Organize Sanayi Bölgesi OSB
Tüm Türkiye iş ilanları

Size uygun AKGÜN GROUP iş ilanlarını nasıl bulabilirsiniz?

Güncel iş ilanlarını CVyolla.com Detaylı İlan Arama Motoru ile filtre edebilirsiniz. Her gün CVyolla.com kariyer sitesini ziyaret ederek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. CVyolla.com üyesi eleman arayan firmalar her gün iş ilanlarını güncelleyebilir veya yeni iş ilanları yayınlayabilir. Size uygun bir ilan yayınlandığında hemen ilana başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz tüm ilanları da Başvurularım sayfanızda takip edebilirsiniz.

AKGÜN GROUP iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle CVyolla.com iş ilanları sayfasını her gün takip ederek, yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. İş ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. İlan detaylarına, iş tanımına, işe alınacak personelde aranan özelliklere, maaş bilgilerine, yan haklara, vardiya durumuna vb. gibi ilan detaylarına dikkat ederek, size en uygun ve güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

CV Oluşturun, AKGÜN GROUP İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!