AKDENİZ GEMİ İNŞA SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanları

AKDENİZ GEMİ İNŞA SAN. VE TİC. A.Ş. firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

AKDENİZ GEMİ İNŞA SAN. VE TİC. A.Ş.


Eleman Aradığı Pozisyonlar:

Denizcilik, Gemi İnşaatı Mühendisi, Orta Düzey Yönetici, Satın Alma Uzmanı, Sekreter, Satış Uzmanı, Üretim Mühendisi, Üretim Elemanı, Üretim Müdürü

Eleman Aradığı Şehirler:

Adana

Faaliyet Gösterdiği Sektörler:

Denizcilik, Üretim, Satın Alma, Ticaret

BAŞVUR

Benzer İş İlanları


AKDENİZ GEMİ İNŞA SAN. VE TİC. A.Ş. ile benzer pozisyonlarda eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!CVyolla.com'da 63918 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

İş ya da Staj mı Arıyorsunuz?


CVyolla.com iş ilanlarına iş başvurusu yapın

Detaylı ilan arama motoru yardımıyla size uygun iş ilanlarını çalışmak istediğiniz pozisyonlara, şehirlere ve ilçelere göre filtre edebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını CVyolla.com İş İlanları sayfasından her gün takip edebilirsiniz. İlanlara başvurmak için önceden hazırladığınız CV'nizi CVyolla.com'a yükleyerek hızlıca üye olabilirsiniz. Henüz CV'niz yoksa CVyolla.com CV Hazırlama Sihirbazı ile birkaç dakika içinde profesyonel bir CV hazırlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak istediğiniz şehirde seçtiğiniz pozisyonda eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurarak kısa sürede aradığınız işi bulabilirsiniz:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye iş ilanları

Farklı pozisyonlardaki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz:
Sosyal Uygunluk Denetçisi, İş Güvenliği Uzmanı (C Sınıfı), Plastik Üretim Elemanı, Ayakkabı Üretim Elemanı, Halkla İlişkiler Uzmanı, Kameraman, Stajyer, Kafe İşletmecisi, Sigorta Teknik Personeli, Animatör, tüm iş ilanları

Meslek odalarına kayıtlı firmaların iş ilanlarına başvurun

Tüm Türkiye'de iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara ulaşabileceğiniz Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri gibi kaynakları da CVyolla.com'da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak farklı pozisyonlardaki güncel iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz:
Gerede Ticaret ve Sanayi Odası
Edremit Ticaret Borsası
Kocaeli Sanayi Odası
Ödemiş Ticaret Borsası
Simav Ticaret ve Sanayi Odası
Erzurum Ticaret Borsası
Kadirli Ticaret Odası
Denizli Sanayi Odası
Bursa İhtisas Deri Organize Sanayi Bölgesi OSB
Pazaryeri Organize Sanayi Bölgesi OSB
Tüm Türkiye iş ilanları

Size uygun AKDENİZ GEMİ İNŞA SAN. VE TİC. A.Ş. iş ilanlarını nasıl bulabilirsiniz?

Güncel iş ilanlarını CVyolla.com Detaylı İlan Arama Motoru ile filtre edebilirsiniz. Her gün CVyolla.com kariyer sitesini ziyaret ederek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. CVyolla.com üyesi eleman arayan firmalar her gün iş ilanlarını güncelleyebilir veya yeni iş ilanları yayınlayabilir. Size uygun bir ilan yayınlandığında hemen ilana başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz tüm ilanları da Başvurularım sayfanızda takip edebilirsiniz.

AKDENİZ GEMİ İNŞA SAN. VE TİC. A.Ş. iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle CVyolla.com iş ilanları sayfasını her gün takip ederek, yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. İş ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. İlan detaylarına, iş tanımına, işe alınacak personelde aranan özelliklere, maaş bilgilerine, yan haklara, vardiya durumuna vb. gibi ilan detaylarına dikkat ederek, size en uygun ve güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

CV Oluşturun, AKDENİZ GEMİ İNŞA SAN. VE TİC. A.Ş. İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!