AKMEL DIŞ TİCARET A.Ş. İş İlanları

AKMEL DIŞ TİCARET A.Ş. firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

AKMEL DIŞ TİCARET A.Ş.


Eleman Aradığı Pozisyonlar:

Denizcilik, Depo Elemanı, İthalat İhracat Uzmanı, Lojistik Uzmanı, Çevirmen, Dış Ticaret Uzmanı, Vasıfsız İşçi, Tercüman

Eleman Aradığı Şehirler:

Ankara, Gaziantep, Hatay, Mersin

Faaliyet Gösterdiği Sektörler:

Denizcilik, Depo, Dış Ticaret, Lojistik / Taşımacılık, Çeviri / Tercüme

BAŞVUR

Benzer İş İlanları


AKMEL DIŞ TİCARET A.Ş. ile benzer pozisyonlarda eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!CVyolla.com'da 63918 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

İş ya da Staj mı Arıyorsunuz?


CVyolla.com iş ilanlarına iş başvurusu yapın

Detaylı ilan arama motoru yardımıyla size uygun iş ilanlarını çalışmak istediğiniz pozisyonlara, şehirlere ve ilçelere göre filtre edebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını CVyolla.com İş İlanları sayfasından her gün takip edebilirsiniz. İlanlara başvurmak için önceden hazırladığınız CV'nizi CVyolla.com'a yükleyerek hızlıca üye olabilirsiniz. Henüz CV'niz yoksa CVyolla.com CV Hazırlama Sihirbazı ile birkaç dakika içinde profesyonel bir CV hazırlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak istediğiniz şehirde seçtiğiniz pozisyonda eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurarak kısa sürede aradığınız işi bulabilirsiniz:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye iş ilanları

Farklı pozisyonlardaki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz:
Yer Hizmetleri Personeli, Türk Dili ve Edebiyatı, Perakende Satış Personeli, Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Protez Tırnak Uzmanı, Ürün Müdürü, Kaynak Mühendisi, Biyolog, Proje Uzmanı, Ambalaj Makinesi Operatörü, tüm iş ilanları

Meslek odalarına kayıtlı firmaların iş ilanlarına başvurun

Tüm Türkiye'de iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara ulaşabileceğiniz Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri gibi kaynakları da CVyolla.com'da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak farklı pozisyonlardaki güncel iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz:
Birlik Organize Sanayi Bölgesi (BOSB)
Soma Ticaret ve Sanayi Odası
Erzincan Ticaret Borsası
Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi OSB
Cizre Ticaret ve Sanayi Odası
Şanlıurfa Ticaret Borsası
İstanbul dudullu Organize Sanayi Bölgesi (İDOSB)
Karahallı Organize Sanayi Bölgesi OSB
Edirne Ticaret Borsası
Bursa Tekstil Boyahaneleri İhtisas OSB (TOSAB)
Tüm Türkiye iş ilanları

Size uygun AKMEL DIŞ TİCARET A.Ş. iş ilanlarını nasıl bulabilirsiniz?

Güncel iş ilanlarını CVyolla.com Detaylı İlan Arama Motoru ile filtre edebilirsiniz. Her gün CVyolla.com kariyer sitesini ziyaret ederek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. CVyolla.com üyesi eleman arayan firmalar her gün iş ilanlarını güncelleyebilir veya yeni iş ilanları yayınlayabilir. Size uygun bir ilan yayınlandığında hemen ilana başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz tüm ilanları da Başvurularım sayfanızda takip edebilirsiniz.

AKMEL DIŞ TİCARET A.Ş. iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle CVyolla.com iş ilanları sayfasını her gün takip ederek, yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. İş ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. İlan detaylarına, iş tanımına, işe alınacak personelde aranan özelliklere, maaş bilgilerine, yan haklara, vardiya durumuna vb. gibi ilan detaylarına dikkat ederek, size en uygun ve güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

CV Oluşturun, AKMEL DIŞ TİCARET A.Ş. İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!