İş İlanı

Alçıpan Ustası


İş Lokasyonu Ankara / Altındağ
İlan Tarihi 14/08/2023 ilan tarihi
Görüntüleme Sayısı 66 görüntülenme

Genel Nitelikler

ASMA TAVAN HAVANLANDIRMA YAPAN BİR FİRMAYIZ. ASMATAVAN MONTAJI YAPACAK, EL İŞÇİLİĞİ İYİ, ALÇIPAN TAVAN YAPABİLEN USTALAR ARAMAKTAYIZ.

İlan Bilgileri

Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı
Çalışma Konumu: İş yerinde
Mesai Saatleri: 09.00 18.00
Vardiya: Yok
İşe Alınacak Personel Adedi: 3
İlan Bitiş Tarihi: 12/11/2023

Aranan Nitelikler

Cinsiyet: Erkek
Sürücü Belgesi: B
İlana Başvur


Bu ilana başvurmadan firmaya genel başvuru yapmak için:
Genel Başvuru


Firma Hakkında


MENFEZSAN İMALAT SAN. LTD. ŞTİ.

Çalışan Sayısı: 11-50
Kuruluş Yılı: 1994

Firmamız 1994'ten itibaren faaliyet göstermekte olup, ileri teknoloji, kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle menfez, di-füzör, panjur, damper, havalandırma kanalları, alçıpan asma tavan ve metal asma tavan alanlarında üretim yapmaktadır. Fabrikamız 5000 m2 alana sahip olup; üretim departmanı, kalite kontrol birimi, montaj departmanı, pazarlama departmanı, AR-GE bölümü, satı nalma departmanı, satış sonrası teknik servis müşterilerimize kısa zamanda doğru hizmeti vermek amacıyla oluşturulmuştur.

Fabrikamızda standart ölçüde üretimlerin yanı sıra mekanınızın gereksinimine, uygulanacak alana göre özel ölçü ve şekilde üretim yapılabilmektedir.

Amacımız ileri teknoloji ile gelişen dünyaya ve gereksinimlere uygun olarak dizayn edilmiş ürünlerimizi profesyonel ve modern bir pazarlama anlayışıyla sizlere ulaştırabilmektir.

Üretim içeriklerimiz ekte yer alan katalog da bulunmaktadır. Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyar vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Firmaya Ait Diğer İlanlar

Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!