Başarı Hikayeleri

İş Arayanların Başarı Hikayeleri

CVyolla.com sayesinde iş bulan üyelerimizden bazıları...

Başarı hikayeni paylaş >>
Ceyhun Ayaz

Ceyhun Ayaz

CVyolla.com'u bir arkadaşım tavsiye etti ve üye oldum. 4 aylık işsiz bekleyişim bu site sayesinde son buldu. Şimdi tüm arkadaşlarıma bu siteyi tavsiye ediyorum. Sizlere de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Fikret Düzgün

Fikret Düzgün

CVyolla.com sitesini 1-2 sene önce bir arkadaşımızın mail grubuna gönderdiği bir tanıtım maili ile tanımıştım. O gün bugündür aklımın bir köşesinde tutuyordum. Nihayet bu ay ihtiyacım oldu ve kullandım. Birçok kanaldan iş başvuruları yapmaya, büyük umutlar bağladığım kişilere ulaşmaya ve aracı yapmaya çalışırken, hiç ummadığım bir şekilde bu siteden başvurduğum bir firma beni aradı ve ilk görüşmemde işe alındım. Bugün 4.günüm. Başka bir firma daha görüşmeye çağırdı ve işe başladığım için gidemedim. Kesinlikle etkili bir yöntem olduğunu ifade etmeliyim. Tüm iş arayanlara birincil olarak öneriyorum. Teşekkürler CVyolla.com

Kürşat Sarı

Kürşat Sarı

Gerçekten tek bir tuşla seçmiş olduğunuz illerde mevcut binlerce şirkete anında CV'niz gönderiliyor. Hiç endişeye kapılmayın. CVyolla.com başarılarınızın kapılarını aralayan yegane arkadaş... CVyolla.com'a teşekkürlerimi sunuyorum.

Üye resmi yok

Eren Yüksel

Merhaba, CV'mi yolladım. Ertesi gün telefonlarım susmadı. Ve sonunda benim de bir işim var. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Gizem Sarıhanlı

Gizem Sarıhanlı

Firmalara gönderimler çok yeni olmasına rağmen birçok firmadan geri dönüş alabiliyorum. Şu an için görüşmelere gitmekteyim ve olumlu sonuçlanabilecek bazı görüşmelerim oldu. CVyolla.com ile gerçekten kurumsal firmalardan ciddi yanıtlar dönebiliyor. Bu site sayesinde birçok firmaya erişebildiğimi düşünüyorum. Birçok arkadaşıma da tavsiye ettim.

Üye resmi yok

Melek Seray Dil

Merhaba, CVyolla.com'la bir site sayesinde tanıştım. CV'mi sadece 3 dakikada yolladım. Ertesi gün telefonlarım susmadı. Ve sonunda benim de bir işim var. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Üye resmi yok

Esra Gürses

CVyolla'ya başvurduktan kısa bir süre sonra cevap aldım ve işe alındım. İyiki bu siteye basvurmuşum. Teşekkürler

Çağrı Babahan

Çağrı Babahan

CVyolla'ya bir arkadaşımın tavsiyesi sayesinde üye oldum ve CV'mi yükledikten 1 gün sonra da görüşmeye çağrıldım. Aynı hafta içinde işe başladım. Teşekkürler CVyolla

Üye resmi yok

Yunus Sacu

Ben CVyolla ile çok iş teklifi aldım ve diğer iş bulma sitelerinden çok daha güzel olduğuna inanıyorum. Çünkü yüksek maaş ile güzel bir işe başladım. Teşekkürler CVyolla, iyiki varsın.

Ecem Muradiye Koç

Ecem Muradiye Koç

Merhaba, CVyolla.com'u nette dolaşırken buldum. Başta hadi canım ordan dedim. CV gönderdim, gerçekten dedikleri gibi firmalar 3 gün içinde aramaya başladı. Şu anda CVyolla.com vasıtası ile bulduğum bir firmada çalışıyorum. Kendi mesleğimi yapıyorum ve mutluyum. Hepinize teşekkür ederim.


Başarı hikayeni paylaş >>
<< Önceki      1-10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21-30      Sonraki >>

391 kayıt var. 111 ile 120 arası kayıtlar görüntüleniyor.

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

CVyolla.com'da üye firma eleman arıyor.


İŞ BUL


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!