Başarı Hikayeleri

İş Arayanların Başarı Hikayeleri

CVyolla.com sayesinde iş bulan üyelerimizden bazıları...

Başarı hikayeni paylaş >>
Üye resmi yok

Ahmet Çiçek

İş bulmak için her yere ulaşmaya çalışmıştım ama insanoğlu işte, ne kadar yere ulaşabilirsiniz ki. CVyolla ile bunu kolay yoldan yaptım ve beklemeye başladım. 1 ay geçmedi, istediğim ve kendi mesleğim olan işi buldum. Teşekkürler...

Gülçin Akarsu

Gülçin Akarsu

Arkadaşımın aracılığıyla CVyolla.com'dan CV doldurdum. Aradan bir hafta geçmeden iş buldum. CVyolla.com'a teşekkür ederim.

Uğur Çevirici

Uğur Çevirici

Sırtımı CVyolla.com'a dayadım. Önceden iş arardım, şimdi CVyolla sayesinde iş seçiyorum. Üye olduğum günden beri her an gelebilecek bir telefon mutlaka CVyolla'dan görülen CV sayesinde. Diğer kariyer sitelerine nerdeyse 2 senedir üyeyim, her gün CV'mi güncelliyorum ama bir kere arayan yoktu. CVyolla.com'a üye olalı 1 ay olmadı, 10'a yakın telefon geldi. Teşekkürler böyle düzgün bir sitede emeği geçenlere.

Gökhan Ünsel

Gökhan Ünsel

Çok teşekkürler... Sayenizde 2010 yılına güzel bir başlangıç yaptım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ayşegül Zazoğlu

Ayşegül Zazoğlu

CVyolla.com'a sonsuz teşekkürler. Bu site sayesinde iş hayatıma 2.kez başlıyorum. Daha önce çalışmış olduğum şirkete de bu site sayesinde başlamıştım ve yine tekrarı oluyor. Teşekkürümde geç kaldım bile. Herkese bol şans ve iş diliyorum.

Yasemin İnan

Yasemin İnan

Uzun zamandır iş arıyorum ve sizin sayenizde geri dönüş yapan bir firmada işe başlayacağım için CVyolla.com'a çok teşekkürler.

Üye resmi yok

Gizem Yiğit

Üye olduğum günden kısa bir süre sonra iş teklifleri gelmeye başladı. 3.görüşmedeki işim olumlu sonuçlandı. Şu anda çalışıyorum. 20 gün oldu bu iş yerine başlayalı. Birkaç arkadaşıma sitenizi tavsiye ettim. 8 aydır iş arıyordum, 4-5 iş arama sitesine üyeliğim var ve doğru düzgün teklifler gelmedi hiç. CVyolla.com'a çok teşekkür ediyorum.

Üye resmi yok

Mürsel Bektaş

CVyolla.com'dan arkadaşım vasıtasıyla haberdar oldum. Haberdar olduğumdan çok kısa bir süre sonra işten çıkarıldım. Bunun üzerine hemen CVyolla.com'da CV'mi oluşturdum ve başvurumu yaptım. İşsiz kaldıktan yaklaşık 3 hafta sonra CVyolla.com sitesinin CV'mi yolladığı bir plastik üretimi yapan firmadan görüşme talebi geldi. İkinci görüşmeden sonra işe başladım. Çok şükür, şu an çalışıyorum. Öncelikle CVyolla.com sitesini tavsiye eden arkadaşıma ve CVyolla.com çalışanlarına teşekkür ederim.

Üye resmi yok

Alparslan Ayverdi

Öncelikle CVyolla.com'a çok teşekkür ederim. CVyolla.com sayesinde CV'mi gönderdikleri firmalardan bazıları telefonla bana ulaştılar. Çeşitli iş imkanlarının karşıma çıkmasına sebep oldu. Bu kadar etkili olabileceğini açıkçası hiç düşünmemiştim.

Üye resmi yok

Fahri Akın

CVyolla sayesinde işe başlayabildim. Teşekkürler CVyolla


Başarı hikayeni paylaş >>
<< Önceki      1-10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21-30      Sonraki >>

391 kayıt var. 141 ile 150 arası kayıtlar görüntüleniyor.

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

CVyolla.com'da üye firma eleman arıyor.


İŞ BUL


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!