Başarı Hikayeleri

İş Arayanların Başarı Hikayeleri

CVyolla.com sayesinde iş bulan üyelerimizden bazıları...

Başarı hikayeni paylaş >>
Hande Akant

Hande Akant

CVyolla'ya üye olduktan yaklaşık 1 hafta sonra iş görüşmesine çağrıldım ve işe alındım. CVyolla'ya teşekkür ederim.

Ergin Bozkurt

Ergin Bozkurt

Merhaba, CVyolla'yı bir arkadaşım vasıtası ile 2008 yılında tanıdım. O dönemde çok fazla iş görüşmesine çağrılmadım. Fakat yeri geldiğinde aynı gün 3 görüşmeye gittiğim bile oldu. 2010 yılında siteniz aracılığı ile Bileşim Kimya firmasında işe başladım. 2012 yılında ayrılınca yine ilk adresim CVyolla oldu. Ve yine yanılmadığımı anladım. Keza 2012 Eylül ayında şu anda çalıştığım firmaya başladım. Son iki işime ve daha öncesinde yaptığım onlarca görüşmeye vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. Ne zaman iş arayışına girsem ellerim otomatik olarak CVyolla'nın adresine gidiyor. Pişman mıyım? Asla... Yine yaparım.

Erkan Milli

Erkan Milli

Herkese çok teşekkür ediyorum. Bu platformu kuran ve işleten arkadaşların ellerine sağlık. Diğer kendini iş bulma kurumu gibi gösteren siteleri solda sıfır bıraktınız. Emeğinize sağlık...

Okan Yakut

Okan Yakut

CVyolla.com ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ne kaybederim düşüncesiyle gönderdiğim CV ile çok kısa sürede işe başladım.

Ozan İşyar

Ozan İşyar

CVyolla ailesine sonsuz teşekkürler. Sayenizde bir firmada iş başı yaptım. İşleriniz hep yolunda olsun. Yardımlarınız için çok teşekkürler

Ruşan Kuriro

Ruşan Kuriro

Sitenize eklediğim CV'lerin üzerinden, sizin düzgün ve aktif çalışmalarınız sayesinde bana ulaşan çalıştığım 2 şirketimden de memnun oldum ve uzun süreli çalışmalar sağladım. Birinde ise hala çalışmaktayım. Başarılarınızın devamını diler, şahsım adına teşekkürlerimi sunarım.

Cemalettin Başdemir

Cemalettin Başdemir

CVyolla.com diğer sitelere göre çok farklı bir mantıkla çalışan bir site. CVyolla.com'a CV'mi bıraktıktan çok kısa bir süre içerisinde birkaç iş yeriyle görüşmelerim oldu, kısa sürede çalışmaya başladım. Teşekkürler CVyolla.com

Emrah Çiflikli

Emrah Çiflikli

CVyolla.com kesinlikle diğer kariyer sitelerinden farklı. Zaten bunu tarzıyla belli ediyor. Başarısını da buna borçlu. Devamlılığınızdan dolayı tebrikler. CV gönderme işlemi bitiyor, ertesi gün çağrılıyorsunuz.

Mustafa Koca

Mustafa Koca

En zor anımda bana iş bulduğunuz için çok teşekkürler

Sakibe Türk

Sakibe Türk

Merhaba, arkadaşım CVyolla.com'u tavsiye ettiğinde pek umudum yoktu ama CV eleman arayan şirketlere ulaştığında 3 ayrı büyük firmadan hemen dönüşler oldu. Evime yakın olan firmada iş buldum. Teşekkürler bu kadar güvenilir ve hızlı olduğunuz için.


Başarı hikayeni paylaş >>
<< Önceki      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11-20      Sonraki >>

391 kayıt var. 21 ile 30 arası kayıtlar görüntüleniyor.

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

CVyolla.com'da üye firma eleman arıyor.


İŞ BUL


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!