Başarı Hikayeleri

İş Arayanların Başarı Hikayeleri

CVyolla.com sayesinde iş bulan üyelerimizden bazıları...

Başarı hikayeni paylaş >>
Elvan Koç

Elvan Koç

Özgeçmişim gönderildikten yaklaşık 1 hafta sonra kendi branşımla ilgili çok güzel bir firmada işe başladım. Beni oraya ulaştıran sizlere çok teşekkür ederim.

Üye resmi yok

Sevgi Vatan

30.07.2012'de işimden ayrıldım. 31.07.2012'de CVyolla.com'a başvurup CV'mi yolladım. 06.08.2012'de görüşmeye çağrıldım ve işe alındım. 13.08.2012'de istediğim gibi bir işe başlıyorum. Teşekkürler CVyolla.com. İyiki varsınız.

Sezer Sürücü

Sezer Sürücü

CVyolla.com üzerinden yolladığım CV'ye bir danışmanlık firması 3. günün sonunda dönüş yaptı ve bir aylık süren iş arama maratonumu sonlandıracak olan şu an çalışmakta olduğum şirketteki işimi buldu. Çok yararlı bir servis bence ve gerçekten arama kriterlerinize % 100 uygun firmalarla yüz yüze getiriyor. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunmayı bir borç biliyorum.

Güngör Subaşı

Güngör Subaşı

Ben 4 Haziran 2012'de mezun oldum. 6 Haziran'da CVyolla.com'u keşfettim ve CV yolladım. 7 Haziran 2012'de mülakata çağrıldım. 13 ve 20 Haziran'da mülakatlardan olumlu sonuçlar alarak işe başladım. Aslında askerlik yapmadan iş bulacağımı sanmıyordum ve iş aramıyordum. Ve hala 3-4 yerden mülakata çağrıldım. Teşekkürler CVyolla.com

Nedife Kesen

Nedife Kesen

CVyolla.com'a CV'mi yükledikten sonra ertesi gün iş görüşmeleri için aranmaya başladım. Bu kadar hızlı bir şekilde aranacağımı düşünmemiştim. Karar kıldığım sektör ve firmada işe başladım. Teşekkürler CVyolla.com

Osman Uslu

Osman Uslu

29 Mart 2012 tarihinde CVyolla.com aracılığı ile birçok sektörde faaliyet gösteren firmaya CV'mi gönderdim. Ve 30 Mart 2012'de başvurduğum firmalar tarafından aranmaya başladım. Sonuç olarak yoğun bir mülakat sürecinden sonra 16 Nisan tarihinde yeni görevime başlamış bulunmaktayım. Yeni firmam ve kendi adıma çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Meltem Kaptan

Meltem Kaptan

Gerçekten pek ümitli değildim, ama hiç ummadığım anda öyle güzel bir firmadan teklif geldi ki; bir mucize gerçekleşti diyebilirim. Yeni işimi büyük bir heyecanla bekliyorum. Ümidinizi hiç yitirmeyin derim ve inanın...

Üye resmi yok

Fazıl Küçük

Henüz üye olalı 3 gün olmamışken hiç beklemediğim anda ve çok da köklü bir firmadan iş teklifi aldım ve kabul edildim. Teşekkürler CVyolla.com

Şule Güzelderen

Şule Güzelderen

Siteniz aracılığı ile kayıt olduktan sonra 1 hafta içinde görüşmeye çağrıldım ve işe alındım. Bugün anlaşmayı imzaladım. Bu pazartesi günü iş başı yapacam. Tüm site çalışanlarına teşekkür ederim.

Nuh Bekar

Nuh Bekar

Çok güzel bir çalışma. Düşünen, hayata geçiren tüm yetkililere teşekkürler. Daha önceki işimi de, şimdiki işimi de sayenizde buldum. İyi ki varsınız.


Başarı hikayeni paylaş >>
<< Önceki      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11-20      Sonraki >>

391 kayıt var. 61 ile 70 arası kayıtlar görüntüleniyor.

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

CVyolla.com'da üye firma eleman arıyor.


İŞ BUL


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!