Takip et, tablet PC Kazan

Yardım

Sorunuzun cevabını burada bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçin >>

Sık Sorulan Sorular

1) CVyolla.com nedir?
CVyolla.com, iş arayanlarla işverenleri çok pratik bir yöntemle buluşturan bir kariyer sitesidir. Diğer kariyer sitelerine göre farklı bir sistemle çalışmaktadır. CVyolla.com'da ilan yoktur. Dolayısıyla, ilan beklemek, tek tek ilan aramak, tek tek başvurmak ve zaman kaybetmek yoktur. CVyolla.com ile binlerce şirketin CV bankasına girmek sadece 2 dakikadır! CV'niz şirket yetkilisinin direkt e-posta kutusuna ulaştırılır. Böylece, binlerce aday arasından sıyrılıp dikkat çekme şansını yakalarsınız.

2) Diğer kariyer sitelerinden farkı nedir?
 • Diğer kariyer sitelerine üye olup iş ilanlarını sürekli takip etmeniz ve her ilana tek tek başvurmanız gerekir. CVyolla.com, aynı anda binlerce şirkete e-posta ile CV'nizi yollayarak ulaşmanızı sağlar ve kariyer hayatınızın her adımında kullanabileceğiniz bireysel kariyer eğitimleri sunar. CVyolla.com, aynı anda binlerce şirkete e-posta ile CV'nizi yollayarak ulaşmanızı sağlar.

 • Diğer kariyer sitelerinde sadece yayınlanan ilanlara başvurabilirsiniz. Oysa şirketler ihtiyaç duydukları her eleman için iş ilanı yayınlamazlar. Bu pozisyonu CV bankalarındaki adaylarla doldurmaya çalışırlar. CVyolla.com, şirketlerin CV bankasına girmenizi sağlayarak ilanı yayınlanmayan iş fırsatlarına da başvurmanızı sağlar.

 • Diğer kariyer sitelerinde sadece o siteye üye şirketlere ulaşabilirsiniz. Oysa iş bulabileceğiniz şirket o kariyer sitesinde yer almayabilir. CVyolla.com çok daha geniş bir şirket yelpazesine ve aracı kuruma CV'nizi yollayarak şansınızı arttırır.

 • Diğer kariyer sitelerinde şirketler arama yaparken yüzbinlerce aday arasında CV'niz gözden kaçabilir. CVyolla.com ile şirketlerin size ulaşmasını beklemeden siz şirketlere ulaşmış ve CV bankalarına girmiş olursunuz.

 • Diğer kariyer sitelerinde tüm CV bilgilerini tek tek doldurarak siteye üye olmanız gerekir. Cvyolla.com ile önceden hazırladığınız CV'nizi direkt şirketlere yollayabilirsiniz.

 • 3) Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
  Üyeliğinizi iptal etmek için lütfen info@cvyolla.com adresine "Üyelik İptali" konulu boş bir e-posta gönderiniz.

  4) Özgeçmişimin istemediğim şirketlere yollanmasını engelleyebilir miyim?
  Evet, "Şirket Tercihi" bölümünde özgeçmişinizin yollanmasını istemediğiniz şirketlere ambargo uygulayabilirsiniz.

  5) Özgeçmişimin yollandığından nasıl emin olabilirim?
  Sektör ve şehir tercihleriniz sonucunda özgeçmişinizin yollandığı şirket listesi ve e-posta gönderim raporları sunulacaktır.

  6) Özgeçmişimin yollandığı şirket listesini görebilir miyim?
  Evet, CV yollanan şirket listesi size raporlanacaktır.

  7) Özgeçmişimi yollarken şehir ve sektör tercihi yapabilir miyim?
  Evet, özgeçmişinizi arzu ettiğiniz sektör ve şehirdeki şirketlere yollayabilirsiniz. Üyelerimiz 8 sektör ve 5 şehir seçme hakkına sahiptir.

  8) Bilgisayarımda kayıtlı kendi hazırladığım özgeçmişimi direkt yollayabilir miyim?
  Evet, önceden hazırladığınız CV'nizi direkt şirketlere yollayabilirsiniz.

  9) Özgeçmişim ile birlikte Kapak Mektubu (Ön Yazı) yazmak istiyorum. Bu mümkün mü?
  Evet, CVyolla.com üzerinden yollayacağınız e-postaların içeriğinde kapak mektubunuz yer alacaktır.

  10) CV bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?
  Üye olduktan sonra kullanıcı adınız ve şifrenizle arzu ettiğiniz zaman CV bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Böylece, şirketlere her başvuru yapmak istediğinizde aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalmazsınız.

  11) Şifremi nasıl değiştirebilirim?
  Üye girişi yaptıktan sonra "Kişisel Bilgilerim" bölümünde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

  12) Şirketlere başvurum nasıl ulaştırılacak?
  Başvurunuz, şirketlere 2 yolla ulaştırılır: Bir, direkt sizin e-posta adresinizden şirkete e-posta gider; iki, şirkete gönderilen başvuru e-postaları günlük olarak toplanıp her gün şirkete bir e-posta ile CVyolla.com tarafından iletilir. Böylece, şirketlere birebir ve daha etkili bir başvuru yapmış olacaksınız.

  13) CV Gönderim Raporu nedir?
  CV Gönderim Raporu, özgeçmişinizin gönderildiği şirketlerin gösterildiği rapordur. Ancak, şirketlerin özgeçmişinizi değerlendirmeye almaması veya şirketin kendi sistemsel hatası yüzünden özgeçmişinizin kendisine ulaşmaması durumunda sorumluluk CVyolla.com’a ait değildir.

  14) CV ve Kapak Mektubunda yapacağım güncellemeler şirketlere nasıl iletilir?
  CV'niz ve kapak mektubunuz seçmiş olduğunuz şirketlere e-posta yoluyla gönderilmektedir. Sistem, üyemizin özgeçmişini bir defa yolladığında gönderim raporunu yayınlamakta ve işlemi tamamlamaktadır. CV'nizde yapacağınız güncellemeleri e-posta ile yollamak yerine şirketlerin kurumsal sayfalarından görüntülemelerine olanak sağlamaktayız. Şirketler, güncellenen CV'leri, her zaman kurumsal sayfalarına girerek görebilmektedir.