İş İlanı

Makine Mühendisi


İş Lokasyonu Kocaeli / Dilovası
İlan Güncelleme Tarihi 11/06/2024 güncelleme tarihi
Görüntüleme Sayısı 23 görüntülenme

Firma Adı Gizlidir

Firma Adı Gizlidir


İlana Başvur

Genel Nitelikler

Araştırma ve geliştirmeden tasarım ve üretime, kurulum ve son işletmeye kadar tüm ürün aşamalarında çalışacak yaratıcı bir Makine Mühendisi arıyoruz. Amaç, yeniliğin ve mükemmelliğin mekanik bileşenlerini tasarlamak ve imal etmektir.
İhtiyaç ve gereksinimleri karşılayan tasarım sistemleri ve bileşenleri oluşturmak
Anahat tasarımları üretmek
Yöntemsel olarak deneyler yapmak, verileri analiz etmek ve sonuçları yorumlamak
Teorik tasarımları test etmek ve değerlendirmek
Ortaya çıkan sorunları belirlemek, formüle edinmek ve etkili çözümler üretmek
Nihai ürünün genel performansını, güvenilirliğini ve güvenliğini değerlendirmek
Gereksinimleri karşılamak ve arızaları ortadan kaldırmak için tasarımı değiştirmek
Projenin bütçesini ve kapsamını tahmin etmek
Operatörlerden gözlem istemek
Ürün raporları ve dokümantasyon hazırlamak

İlan Bilgileri

Çalışma Şekli: Tam Zamanlı
Çalışma Konumu: İş yerinde
Yan Haklar: Bayram İkramiyesi, Yemek, Yol Ücreti, Şirket Telefonu
Mesai Saatleri: 08.00-17.45
Vardiya: Yok
İşe Alınacak Personel Adedi: 1
İlan Başlangıç Tarihi: 06/06/2024
İlan Bitiş Tarihi: 04/09/2024

Aranan Nitelikler

Yaş: 35 ile 50 arası
Cinsiyet: Erkek
Eğitim Seviyesi: Lisans, Yüksek Lisans
Deneyim Süresi: 5-10 yıl
Sürücü Belgesi: B
Yabancı Dil: Arapça, İngilizce
Askerlik Durumu: Yapıldı / Muaf
Uyruk: Türkiye

Firma Hakkında


Firma Adı Gizlidir
Çalışan Sayısı: 11-50
Kuruluş Yılı: 1984

Şirketimiz 1986 yılından beri sanayinin gereksinim gördüğü her türlü konstrüksiyon ve özel imalat makinelerinin yapımını üstlenmiştir. Özellikle kimya sanayinin ihtiyaç duyduğu çok titiz ve dikkatli bir çalışmayı gerektiren paslanmaz veya yapım çeliğinden imal ceketli - ceketsiz reaktör, kazan, eşanjör, karıştırıcı, silo, basınçlı kaplar ve diger konstrüksiyonları başarıyla imal etmiştir.

Bundan dolayı konusunda aranılan lider bir şirket konumuna yükselmiştir. Bunun dışında TBMA - Europe- Dupont -Akzo - Nobel - Herberts - Dow Kimya - ARTA Moquette Co. ve Vodan Kimya gibi çok uIusIu ortak yapımlara da imza atmış ve başarıyIa tamamIamıştır.

Şirketin diğer bir özelliği de yeniliklere açık olmasıdır. Böylece başdöndürücü bir hızla gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Yurtiçinde ve yurtdışındaki konusuyla ilgili fuarları yakından takip etmekte, gerekli yatırımları yaparak büyümektedir. Buna en son örnek yeni kurulan Elektro - Polisaj ünitesidir.

Firmamız boya ve kimya sektörü üzerinde isim yapmış olan İspanyol Oliver y Battle, S.A. 'nın Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Oliver y Battle, S.A.' nın lisans hakkını da alarak 01/01/1999 tarihinden itibaren makinaların Türkiye 'de imalatına başlamıştır.

Buna ek olarak 01/01/2003 tarihinde ATP Engineering / Hollanda firması ile distribütörlük anlaşması imzalanarak, Disperlux markalı Laboratuar Mixerlerinin Türkiye satışını üstlenmiştir.

50 ' yi aşan teknik çalışanıyla, üstün donanım ve teknolojisiyle, iyi yetişmiş kalifiye personeli ile iki ayrı binada faaliyet gösteren Atılım Makina, dün olduğu gibi bugün de kendisine verilecek her türlü görevi layıkiyle yerine getirecektir.

Atılım Makine Ltd. Şti. 18/10/2002 tarihinde kurumsallaşarak, Anonim Şirket statüsüne geçmiş ve 21.10.2002 tarihinde de kalitesini Türk Loydu İktisadi İşletmesi tarafından EN ISO 9001 : 2015 kalite sistemine göre belgelendirmiştir.

Atılım Makina, sanayi sektörüne hitap eden ve bu konuda sürekli olarak kendini yenileyen bir firma olarak, ürettiği tüm ürünlerde ve verdiği hizmetlerde :

Müşteri talep ve beklentilerini karşılayacak şekilde ve müşteri memnuniyetinin en önemli unsur olduğu bilincine vararak üretim yapmayı
İstenilen ürünleri zamanında teslim etmeyi
Sipariş safhasından, ürünün müşteri, tarafından kullanılmasına kadar olan hizmetleri eksiksiz yapmayı
Tüm bölümlerde kalite bilincini benimsetmeyi ve standardın öngördüğü tüm prosedürleri uygulayıp, uygulatmayı aalite politikası olarak belirlemiştir. Kalite sisteminin tüm gereklerini yerine getirmeyi, bu konuda tüm çalışanları eğitmeyi ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sağlamak için sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmektedir.

Benzer İş İlanları

Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!