Üyelik Sözleşmesi

CVyolla.com, iş arayan adayların işveren kurumlara özgeçmişlerini ulaştırmalarını sağlayan bir sistemdir.
Adayların özgeçmişinin şirketlere ulaşmasından sonra şirket ve aday arasındaki görüşmelerden ve görüşme sonucundan CVyolla.com sorumlu değildir. CVyolla.com, adayların işe alınması durumunda herhangi bir ücret talep etmez.

Siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki genel ve yasal sorumlulukları içeren Hizmet Koşulları'nı ve Gizlilik Prensipleri'ni dikkatlice okuyunuz. Bu siteyi ziyaret ederek, bireysel veya kurumsal üye olarak burada yazılı olan koşulların tümünü kabul ettiğinizi ve bu siteyi bu koşullar dışında bir amaç için kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz.

CVyolla.com, bu sözleşmede belirtilen hizmet koşullarını dilediği zaman değiştirebilir. Bu sebeple siteyi her ziyaretinizde bu sözleşmeyi tekrar okumanızı öneririz.

Hizmet Koşulları
Kullanıcı Tipleri
CVyolla.com çalışanları dışında üç çeşit kullanıcı tipi mevcuttur: bireysel üyeler, kurumsal üyeler ve ziyaretçiler.

CVyolla.com, kurumsal üyeler olan şirketlerle bireysel üyeler olan iş arayan adaylar arasındaki iletişim aracıdır. Ziyaretçiler, sitemize henüz üye olmamış ya da üye girişi yapmamış kullanıcılardır. Tüm kullanıcılar, bu sözleşmede yazılı Hizmet Koşulları'na ve Gizlilik Prensipleri'ne uymakla yükümlüdür.

Bireysel Üyelik
CVyolla.com sitesinin sunduğu hizmetlerden faydalanmak için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak ister önceden hazırladığınız özgeçmişinizi ister CVyolla.com'un özgeçmiş formunu doldurarak hazırlayacağınız özgeçmişinizi seçeceğiniz sektör ve şehirlerdeki şirketlere e-posta yolu ile gönderme fırsatı yakalayacaksınız. CVyolla.com ile paylaşacağınız bu bilgilerin gizliliği ve güvenliği esastır.

CVyolla.com, veritabanında bulunan aday bilgilerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Aday bilgilerinin içeriği ile ilgili risk adayın kendisine aittir.

Üyelik Koşulları
CVyolla.com'a üye olurken veya üyeliğinizi güncellerken kendinizle ilgili yanlış ya da yanıltıcı bilgi vermeyeceğinizi, bir başkasının kişisel bilgilerini kendi kişisel bilgileriniz gibi kullanmayacağınızı, verdiğiniz tüm bilgilerden tamamen sorumlu olduğunuzu, bu bilgilerin ve özgeçmişinizin seçeceğiniz şirketlere yollanması konusunda Gizlilik Prensibi'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi belirtmektesiniz.

Üyelik Güncelleme
CVyolla.com, üyelerine her an üyelik bilgilerini güncelleme ve değiştirme imkanını vermektedir.

Üyelikten Vazgeçme
CVyolla.com üyeleri istedikleri her an kayıtlarını silme ve üyeliklerini sona erdirme hakkına sahiptirler.

Üyelik Kısıtlanması veya İptali
Bu sözleşmede yazılı olan Hizmet Koşulları ve Gizlilik Prensipleri'ne uyulmaması ya da üyelik bilgilerinin doğrulanamaması halinde CVyolla.com, haber vermeden söz konusu üyenin hizmetlerden faydalanmasını, üyelik bilgilerine ulaşmasını, üyelik bilgilerini değiştirmesini ya da silmesini engelleme veya üyeliğini tamamen iptal etme haklarını saklı tutar.

Uluslararası Üyelik
CVyolla.com'un hizmetlerden faydalanmak isteyen adaylar dünyanın neresinde olursa olsun sitemize üye olabilir.

Kurumsal Üyelik
CVyolla.com'un özgeçmiş yolladığı kurumlarla herhangi bir bağı yoktur. CVyolla.com, kurumların İnsan Kaynakları e-posta adreslerini web siteleri, gazete ilanları gibi halka açık kaynaklardan toplamaktadır. Listeden çıkmak isteyen kurumlar CVyolla.com'a başvurması durumunda listeden çıkarılacaktır.

Bunun yanında kendi rızasıyla sisteme eklenmek için müracaat eden kurumlar, kurumsal üye olarak bu sözleşmede yazılı tüm Hizmet Koşulları'nı ve Gizlilik Prensipleri'ni kabul etmektedirler.

Kurumlar, CVyolla.com'a kurumsal üye olarak, adayların iş başvurularını kabul edecekleri bir e-posta adresini CVyolla.com ile paylaşmaktadırlar. Kurumlar yanlış ya da yanıltıcı bilgi vermeyeceklerini, verecekleri bilgilerin yürürlükte olan yasal düzenlemelere uygun olacağını ve bunlardan doğacak hukuki ve cezai ihtilaflardan tek sorumlu olacaklarını kabul etmektedirler. Ayrıca, kuruma verilen şifrelerin izinli izinsiz her türlü kullanımından ve bu kullanım sonucu doğacak hukuki ve cezai ihtilaflardan tek sorumlu kurumların kendisidir.

CVyolla.com, sadece adayların özgeçmişlerini şirketlere yollamaktadır. Kurumlarla bireysel CVyolla.com üyeleri arasında yaşanan sorunlarla ilgili CVyolla.com hiçbir yükümlülük kabul etmez.

Tüm Kullanıcılar İçin Geçerli Yükümlülükler
Tüm kullanıcılar CVyolla.com'u kullanarak;Telif Hakları
CVyolla.com'un içeriğinde bulunan tüm yazılımların, kodların, tasarımların, logoların, yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, resimlerin ve fikirlerin her hakkı saklıdır. Sitede yer alan herhangi bir malzeme izinsiz kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, iletilemez, dağıtılamaz, başka bir sitede yayınlanamaz veya link verilemez.

Diğer Sitelere Olan Bağlantılar
CVyolla.com üzerinde yer alan herhangi bir bağlantıdan başka bir siteye bağlandığınızda CVyolla.com'dan tamamen çıkmış sayılırsınız. Bu bağlantıların CVyolla.com sitesinde bulunması CVyolla.com tarafından onaylandıkları anlamına gelmez. CVyolla.com, bağlantının yönlendirdiği sitenin içeriğinden ve kullanım sözleşmelerine uyulmaması durumunda doğacak sonuçlardan sorumlu değildir. Ziyaret ettiğiniz her sitenin kullanım sözleşmesini dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

CVyolla.com'un Yükümlülükleri
CV Gönderimi
CVyolla.com, bireysel üyesi tarafından seçilen şirketlere üyenin CV'sini e-posta yolu ile gönderecek ve "CV Gönderim Raporu"nda bu şirketleri raporlayacaktır.

Ancak şirketlerin özgeçmişi değerlendirmeye almaması veya şirketin kendi sistemsel hatası yüzünden özgeçmişin kendisine ulaşmaması durumunda sorumluluk CVyolla.com'a ait değildir.

Bilgilerin Doğruluğu ve Yasalara Uygunluğu
CVyolla.com içerdiği bireysel ve kurumsal bilgilerin içeriğinden sorumlu değildir. Bu bilgilerin doğruluğunu ve güvenilirliğini garanti etmez. Bu bilgilerle ilgili tek sorumlu bilginin kaynağı olan kurum ya da bireydir. CVyolla.com aracılığıyla bir kullanıcının diğer bir kullanıcı ile kuracağı iletişimlerde (bireysel ya da kurumsal) bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği ve yasalara uygunluğu konusunda CVyolla.com garanti vermez. Bilgilerin yasadışı olması durumunda, iletişim esnasında ya da sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir anlaşmazlıkta ve bunun gibi durumlarda CVyolla.com hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sorumluluk ilgili taraflardadır.

Sitenin Kullanımından Doğacak Zararlar
CVyolla.com, sitede herhangi bir virüs ya da tehlikeli unsur olmadığını garanti edemez. Sitenin kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar için sorumluluk kabul etmez. CVyolla.com, bu sitede sunulan herhangi bir belge, hizmet veya bilginin sanal ortamda veya dışarıda kullanımı esnasında çıkabilecek sorunlardan ve doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Güncelleme
Site içeriğini önceden haber vermeksizin değiştirme veya bakım maksadıyla geçici olarak kapatma hakkı CVyolla.com tarafından saklı tutulmaktadır. Sitede yapılmış olan herhangi bir değişiklik sizi etkilerse, ne yapmanız gerektiği e-posta yolu ile size bildirilecektir. Üye Bilgileri Gizlilik Prensipleri
CVyolla.com, üye bilgilerinin gizliliğine ve güvenliğine büyük önem vermektedir. Bu sebeple, üye bilgileri veri tabanını barındıran servis sağlayıcısı son teknoloji kullanılarak "güvenlik duvarları" ile korunmaktadır.

Kişisel Bilgiler
CVyolla.com sitesinin sunduğu hizmetten faydalanmak için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olurken vereceğiniz bilgilerin gizliliği ve güvenliği esastır. Bu kişisel bilgiler, seçeceğiniz şirketlere e-posta yoluyla özgeçmiş olarak yollanmasının dışında üçüncü şahıslara iletilmeyecektir.

Teknik Bilgiler
Sizin vereceğiniz kişisel bilgiler dışında CVyolla.com'u ziyaret ettiğiniz sırada elde edilecek kimi teknik bilgiler de vardır: IP adresiniz, domain server'ınız, siteye bağlanma zamanlarınız, internet servis sağlayıcınız (ISP) gibi bilgiler, teknik sorunları çabuk ve kolay giderebilmek için kaydedilecektir. Sizden alınan bu bilgiler de, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Özgeçmiş Bilgileri
Özgeçmiş bilgilerinin hangi koşullarda ve kimlerle paylaşılacağı açıklanmaktadır:

Özgeçmiş Yollanacak şirketlerle;

Kendi rızanızla dolduracağınız ve önceden kendi hazırladığınız özgeçmiş bilgileriniz seçeceğiniz şirketlere e-posta yoluyla yollanacaktır. sunulacaktır. Özgeçmişiniz CVyolla.com sistemi üzerinden ama sizin kendi adınıza, kendi e-posta adresinizden direkt şirkete başvuru olarak yollanacaktır.

Bunun dışındaki kişisel bilgilerinizi siz kendi isteğinizle, şirketlerle kişisel paylaşırsanız, CVyolla.com sorumluluk kabul etmez.

Servis sağlayıcısıyla;

CVyolla.com veri bankası ve site yazılımı, servis sağlayıcısı şirketin server'ında konumlandırılacaktır. Ne var ki, servis sağlayıcısı şirket, bu bilgileri hiçbir şekilde başka amaçlar uğruna kullanamaz, başkalarıyla paylaşamaz, satamaz veya kiralayamaz. CVyolla.com ile imzaladığı Gizlilik Anlaşması gereğince bu yükümlülük altına girmiştir.

Diğer internet siteleriyle;

CVyolla.com'da diğer bazı internet sitelerine linkler bulunmaktadır. Bu linkler vasıtasıyla gidilen internet sitelerinin gizlilik sözleşmeleri CVyolla.com'unkinden farklıdır ve CVyolla.com hiçbir şekilde orada oluşan sorunlar için sorumluluk kabul etmez; o sitelerin güvenlik ve gizlilik sözleşmeleri için garanti vermez.

Yasal soruşturma talebi amacıyla;

Herhangi bir yasal soruşturma durumunda, size ait tüm bilgileri kanunlar çerçevesinde ilgili mercilerle paylaşma hakkını saklı tutmaktayız; çünkü bu hukuki bir yükümlülüktür.

Şirketimizin başka bir şirkete satılması veya başka bir şirketle ortak olması durumunda;

CVyolla.com bir başka şirket veya şirketler tarafından satın alınırsa veya bir başka şirketle veya şirketlerle ortaklık kurarsa, tüm bilgileri diğer şirket veya şirketlerle paylaşma hakkını gizli tutmaktadır.

Şifre Koruması:
CVyolla.com bilgilerinizin gizliliğini korumak amacıyla kişisel ya da kurumsal bilgilerinizin yer aldığı bölümlere yalnızca şifre ile girilmesine izin vermektedir. Sistem, aynı kullanıcı adı ve şifreyle iki kişinin aynı anda sisteme giriş yapmasına izin vermemektedir. Eğer site üzerinde işlem yaparken sizin şifrenizle sisteme giriş yapıldığına dair bir mesaj alırsanız, lütfen sisteme tekrar giriş yaparak şifrenizi değiştirin. Şifrenin gizliliği üyenin sorumluğundadır. Şifrenin üye tarafından bir başka kişiye verilmesi sonucunda doğabilecek sorunlardan üye kendisi sorumludur. Üye, şifresinin izinsiz kullanıldığını tespit ederse, CVyolla.com'u haberdar etmekle yükümlüdür. CVyolla.com, üyelere bilgilerinin güvenliği için şifrelerini zaman zaman değiştirmesini tavsiye eder. Ayrıca, sitenin güvenliği için gerektiğinde CVyolla.com şifrenizi değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır.

Çocuklar
Verdiğimiz hizmetler, 13 yaşından küçük çocuklar için hazırlanmamıştır. Bu yüzden, 13 yaşından küçük çocukların siteye üye olmasına izin verilmemektedir.

Gizlilik Sözleşmesinin Sınırları
Her türlü gerekli güvenlik tedbirini almamıza rağmen yasal olmayan herhangi bir yol ile bilgileriniz başkaları tarafından ele geçirilirse, bunun yasal sorumluluğu yasayı çiğneyerek bilgileri ele geçirenlerdedir. Bu gibi bir durumu tespit ederseniz lütfen bize bildiriniz. Bu durumda, yasal haklarımızı kullanır, konu hakkında hukuki işlem başlatırız.

Yasal Uyarı
Bu sözleşmenin yürütülmesinde ve sitenin kullanımı esnasında çıkabilecek sorunlarda öncelikle T.C. kanunları esas alınacaktır. Bu "Hizmet Koşulları ve Gizlilik Prensipleri" sözleşmesinde herhangi bir madde T.C. yasalarına göre yasadışı, geçersiz ya da uygulanamaz durumdaysa, söz konusu madde sözleşmeden düşecek ve geriye kalan maddeler geçerliliğini koruyacaktır.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri sorumlulukları yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller (tabii afet, savaş, terör, grev, lokavt, tesislerde önemli mahiyette arıza vs.) mücbir sebep olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların yükümlülüklerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları olmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali on gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

Soru, görüş ve önerileriniz için lütfen bize ulaşın.

CVyolla.com'u tercih ederek bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ederiz.

Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!