AGORA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İş İlanları

AGORA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

AGORA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Çalışan Sayısı: 51-250
Kuruluş Yılı: 1996
Web Sitesi: Ziyaret Et
Adres: 10017 Sk. No:4 Menderes İTOB OSB

Firma Hakkında:

Agora kimya; 35 yıllık tecrübenin yetiştirdiği ikinci kuşak temsilcileriyle 2006 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.
Havuz kimyasallarıyla başlayan üretimine su şartlandırma, içme ve kullanım suyu, gıda hijyeni ve sanitasyon, medikal hijyen ve sanitasyon, ev dışı kullanım, kişisel bakım ve ev temizliği ürünlerini de eklemiştir.
Şu anda 1.200 m2 kapalı üretim alanı, 1.000 m2?lik tank sahası, 2.500 m2?lik depo ve lojistik merkezi ile İTOB OSB?de hizmet vermektedir.
Satınalma Departmanında görevlendirmek üzere Satınalma Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz.


Eleman Aradığı Pozisyonlar:

Beden İşçisi, Fabrika İşçisi, Kimya Mühendisi, Kimya Teknikeri, Kimyager, Satın Alma Uzmanı, Sekreter, Vasıfsız İşçi, Yardımcı Eleman, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Üretim Elemanı, Üretim Müdürü, Üretim Mühendisi, Üretim Planlama Uzmanı, İşçi

Eleman Aradığı Şehirler:

İzmir

Faaliyet Gösterdiği Sektörler:

Kimya, Satın Alma, Üretim

AGORA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İş İlanları


Tüm İlanlar >>

Benzer İş İlanları


AGORA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ile benzer pozisyonlarda eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!CVyolla.com'da 63910 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

İş ya da Staj mı Arıyorsunuz?


CVyolla.com iş ilanlarına iş başvurusu yapın

Detaylı ilan arama motoru yardımıyla size uygun iş ilanlarını çalışmak istediğiniz pozisyonlara, şehirlere ve ilçelere göre filtre edebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını CVyolla.com İş İlanları sayfasından her gün takip edebilirsiniz. İlanlara başvurmak için önceden hazırladığınız CV'nizi CVyolla.com'a yükleyerek hızlıca üye olabilirsiniz. Henüz CV'niz yoksa CVyolla.com CV Hazırlama Sihirbazı ile birkaç dakika içinde profesyonel bir CV hazırlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak istediğiniz şehirde seçtiğiniz pozisyonda eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurarak kısa sürede aradığınız işi bulabilirsiniz:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye iş ilanları

Farklı pozisyonlardaki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz:
Flekso Baskı Operatörü, Satış Uzmanı, Tornacı, Manken / Model, Webmaster, Nakliyat Elemanı, Satış Mühendisi, Stilist, Proje Satış Uzmanı, Ürün Geliştirme Uzmanı, tüm iş ilanları

Meslek odalarına kayıtlı firmaların iş ilanlarına başvurun

Tüm Türkiye'de iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara ulaşabileceğiniz Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri gibi kaynakları da CVyolla.com'da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak farklı pozisyonlardaki güncel iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz:
Kahta Organize Sanayi Bölgesi OSB
Ereğli Ticaret Borsası
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO)
Susurluk Ticaret Odası
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası
Edremit Ticaret Borsası
Bucak Organize Sanayi Bölgesi OSB
Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO)
Emirdağ Organize Sanayi Bölgesi OSB
Balıkesir 2. Organize Sanayi Bölgesi OSB
Tüm Türkiye iş ilanları

Size uygun AGORA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. iş ilanlarını nasıl bulabilirsiniz?

Güncel iş ilanlarını CVyolla.com Detaylı İlan Arama Motoru ile filtre edebilirsiniz. Her gün CVyolla.com kariyer sitesini ziyaret ederek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. CVyolla.com üyesi eleman arayan firmalar her gün iş ilanlarını güncelleyebilir veya yeni iş ilanları yayınlayabilir. Size uygun bir ilan yayınlandığında hemen ilana başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz tüm ilanları da Başvurularım sayfanızda takip edebilirsiniz.

AGORA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle CVyolla.com iş ilanları sayfasını her gün takip ederek, yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. İş ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. İlan detaylarına, iş tanımına, işe alınacak personelde aranan özelliklere, maaş bilgilerine, yan haklara, vardiya durumuna vb. gibi ilan detaylarına dikkat ederek, size en uygun ve güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

CV Oluşturun, AGORA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!