AKSOY HOLDİNG İş İlanları

AKSOY HOLDİNG firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

AKSOY HOLDİNG


Eleman Aradığı Pozisyonlar:

CNC Operatörü, Elektrik Elektronik Mühendisi, Elektrik Elektronik Teknikeri, Enerji Mühendisi, Kaynak Mühendisi, Makine Mühendisi, Makine Teknikeri, Otomotiv Mühendisi, Satış Uzmanı, Pazarlama Uzmanı, Doğalgaz Teknikeri, Satış Mühendisi, Sekreter, Tornacı, Kaynakçı, Petrol Rafineri Teknisyeni, Elektrik Mühendisi, Elektrik Elektronik Teknisyeni, Enerji Uzmanı, Otomotiv Teknikeri, Satış Temsilcisi, Petrol ve Doğalgaz Mühendisi

Eleman Aradığı Şehirler:

İstanbul

Faaliyet Gösterdiği Sektörler:

CNC / Torna, Elektrik / Elektronik, Enerji, Kaynakçılık, Makine, Otomotiv, Satış, Pazarlama, Petrol / Doğalgaz, Ticaret

BAŞVUR

Benzer İş İlanları


AKSOY HOLDİNG ile benzer pozisyonlarda eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!CVyolla.com'da 63749 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

İş ya da Staj mı Arıyorsunuz?


CVyolla.com iş ilanlarına iş başvurusu yapın

Detaylı ilan arama motoru yardımıyla size uygun iş ilanlarını çalışmak istediğiniz pozisyonlara, şehirlere ve ilçelere göre filtre edebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını CVyolla.com İş İlanları sayfasından her gün takip edebilirsiniz. İlanlara başvurmak için önceden hazırladığınız CV'nizi CVyolla.com'a yükleyerek hızlıca üye olabilirsiniz. Henüz CV'niz yoksa CVyolla.com CV Hazırlama Sihirbazı ile birkaç dakika içinde profesyonel bir CV hazırlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak istediğiniz şehirde seçtiğiniz pozisyonda eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurarak kısa sürede aradığınız işi bulabilirsiniz:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye iş ilanları

Farklı pozisyonlardaki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz:
Housekeeper, Profesör, Çevre Teknikeri, Kozmetik Üretim Elemanı, Uluslararası Finans Uzmanı, Modelhane Sorumlusu, Restoratör, Tasarımcı / Grafiker, Başhemşire, Makyaj Uzmanı, tüm iş ilanları

Meslek odalarına kayıtlı firmaların iş ilanlarına başvurun

Tüm Türkiye'de iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara ulaşabileceğiniz Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri gibi kaynakları da CVyolla.com'da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak farklı pozisyonlardaki güncel iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz:
Edirne Ticaret Borsası
Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası
Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO)
Ankara Ticaret Borsası
Tosya Ticaret ve Sanayi Odası
İnegöl Organize Sanayi Bölgesi OSB
Bolu Ticaret ve Sanayi Odası
Muratlı Organize Sanayi Bölgesi OSB
Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği
Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi OSB
Tüm Türkiye iş ilanları

Size uygun AKSOY HOLDİNG iş ilanlarını nasıl bulabilirsiniz?

Güncel iş ilanlarını CVyolla.com Detaylı İlan Arama Motoru ile filtre edebilirsiniz. Her gün CVyolla.com kariyer sitesini ziyaret ederek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. CVyolla.com üyesi eleman arayan firmalar her gün iş ilanlarını güncelleyebilir veya yeni iş ilanları yayınlayabilir. Size uygun bir ilan yayınlandığında hemen ilana başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz tüm ilanları da Başvurularım sayfanızda takip edebilirsiniz.

AKSOY HOLDİNG iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle CVyolla.com iş ilanları sayfasını her gün takip ederek, yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. İş ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. İlan detaylarına, iş tanımına, işe alınacak personelde aranan özelliklere, maaş bilgilerine, yan haklara, vardiya durumuna vb. gibi ilan detaylarına dikkat ederek, size en uygun ve güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

CV Oluşturun, AKSOY HOLDİNG İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!