Afşa Metal ve Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları

Afşa Metal ve Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Afşa Metal ve Mühendislik San. ve Tic. A.Ş.

Çalışan Sayısı: 51-250
Kuruluş Yılı: 2000

Firma Hakkında:

AFŞA METAL 2000 yılında Türkiye?nin otomotiv sektöründe lider olan Bursa şehrinde, sac şekillendirme, kaynaklı ve montajlı parçalar imalatı üzerine üretime başlamıştır. Geçen yıllarla birlikte makine, teçhizat, kalite ve yetişmiş insan altyapısına yatırım yaparak, hedefini sürekli yukarıya çekmiş ve tasarımdan imalata bitmiş ürünler yapmayı hedeflemiştir.
AFŞA METAL 2005 yılında boru kesme, boruya form ve şekil verme amacıyla CNC boru bükme ve boy kesme makinelerine yatırım yaparak, bu alanlarda yadsınamaz tecrübe ve birikim kazanmış ve kazanmaya devam etmektedir.

AFŞA METAL 2008 yılında robotik mekatronik sistemler alanında komple çözümler üreten, robotik kaynak başta olmak üzere, robotik makine besleme otomasyonu ve çeşitli endüstriyel çözümler veren AFŞA ROBOTİK firmasını endüstriye kazandırmıştır.
AFŞA METAL kardeş firmasının ürettiği fabrikaynak robotik kaynak işlem merkezleri ile otomotiv ve genel endüstri işlerinde, kaliteli, standart ve hızlı kaynaklı imalat yapabilmektedir.

AFŞA METAL sektöründe istikrarı ve dik duruşu ile etik değerlerinden ödün vermeden saygın ve adaletli bir çizgide, sürekli kendini yenileyen ve bunun olumlu sonuçlarını müşterilerine yansıtan, ülkemizin gelişmesinden, çalışanlarımızın refahı ve mutluluğunun temini ve seviyesinin yükseltilmesinden de kendini sorumlu tutmaktadır.


AFŞA METAL TANITIM FİLMİ

KALİTE POLİTİKASI.PNG
ÜRÜN GÜVENLİĞİ POLİTİKASI.PNG

Misyonumuz

Otomotiv ve genel endüstri sektöründe boru ve sac metal parçaların şekillendirilmesi, kaynağı, montajı ve bu parçalara ait gerekli kalıp, fikstür ve ekipmanları müşteri beklenti ve memnuniyeti doğrultusunda tasarlamak, üretmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz
Birikim ve tecrübeleri ile sürdürülebilir başarılar elde ederek, öncelikle çalışanlarına, topluma, şehrine, ülkesine ve gelecek nesillere fayda sağlayabilmek için örnek olmaktır.

Eleman Aradığı Pozisyonlar:

CNC Operatörü, Dökümhane Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Forklift Operatörü, Formen, Kalıp Ustası, Kalıp İmalat Elemanı, Kalite Kontrol Elemanı, Kalite Kontrol Mühendisi, Kalite Kontrol Teknikeri, Kalite Ölçüm Operatörü, Kaynak Mühendisi, Kaynakçı, Makine Mühendisi, Makine Teknisyeni, Metal İşleri Teknikeri, Metalurji ve Malzeme Mühendisi, Mühendis, Otomotiv Mühendisi, Otomotiv Teknikeri, Pazarlama Uzmanı, Proses Kalite Operatörü, Sevkiyat Elemanı, Tornacı, Vasıfsız İşçi, Yardımcı Eleman, Üretim Elemanı, Üretim Müdürü, Üretim Mühendisi, İşçi

Eleman Aradığı Şehirler:

Bursa

Faaliyet Gösterdiği Sektörler:

CNC / Torna, Demir / Çelik, Depo, Dökümcülük, Kalıp Üretimi, Kaynakçılık, Makine, Metalurji / Malzeme, Mühendislik, Otomotiv, Pazarlama, Üretim

BAŞVUR

Benzer İş İlanları


Afşa Metal ve Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. ile benzer pozisyonlarda eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!CVyolla.com'da 63918 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

İş ya da Staj mı Arıyorsunuz?


CVyolla.com iş ilanlarına iş başvurusu yapın

Detaylı ilan arama motoru yardımıyla size uygun iş ilanlarını çalışmak istediğiniz pozisyonlara, şehirlere ve ilçelere göre filtre edebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını CVyolla.com İş İlanları sayfasından her gün takip edebilirsiniz. İlanlara başvurmak için önceden hazırladığınız CV'nizi CVyolla.com'a yükleyerek hızlıca üye olabilirsiniz. Henüz CV'niz yoksa CVyolla.com CV Hazırlama Sihirbazı ile birkaç dakika içinde profesyonel bir CV hazırlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak istediğiniz şehirde seçtiğiniz pozisyonda eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurarak kısa sürede aradığınız işi bulabilirsiniz:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye iş ilanları

Farklı pozisyonlardaki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz:
Alman Dili ve Edebiyatı, Su Arıtma Teknisyeni, Oto Lastik Tamircisi, Kaynak Teknikeri, Maden Mühendisi, Tesisatçı, Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni, Endüstriyel Soğutma, Makam Şoförü, Mali İşler Uzmanı, tüm iş ilanları

Meslek odalarına kayıtlı firmaların iş ilanlarına başvurun

Tüm Türkiye'de iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara ulaşabileceğiniz Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri gibi kaynakları da CVyolla.com'da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak farklı pozisyonlardaki güncel iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz:
Gebze Ticaret Odası
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası
Ankara Sanayi Odası (ASO)
Van Ticaret ve Sanayi Odası
Nızıp Ticaret Odası
Pancar Organize Sanayi Bölgesi (İPOSB)
Niğde Bor Karma ve Deri İhtisas OSB
Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası
Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası
Gerede Deri İhtisas OSB
Tüm Türkiye iş ilanları

Size uygun Afşa Metal ve Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. iş ilanlarını nasıl bulabilirsiniz?

Güncel iş ilanlarını CVyolla.com Detaylı İlan Arama Motoru ile filtre edebilirsiniz. Her gün CVyolla.com kariyer sitesini ziyaret ederek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. CVyolla.com üyesi eleman arayan firmalar her gün iş ilanlarını güncelleyebilir veya yeni iş ilanları yayınlayabilir. Size uygun bir ilan yayınlandığında hemen ilana başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz tüm ilanları da Başvurularım sayfanızda takip edebilirsiniz.

Afşa Metal ve Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle CVyolla.com iş ilanları sayfasını her gün takip ederek, yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. İş ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. İlan detaylarına, iş tanımına, işe alınacak personelde aranan özelliklere, maaş bilgilerine, yan haklara, vardiya durumuna vb. gibi ilan detaylarına dikkat ederek, size en uygun ve güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

CV Oluşturun, Afşa Metal ve Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!