AKTAÇ GIDA TEKSTİL İNŞ. TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. İş İlanları

AKTAÇ GIDA TEKSTİL İNŞ. TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

AKTAÇ GIDA TEKSTİL İNŞ. TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

Çalışan Sayısı: 11-50
Kuruluş Yılı: 1997

Firma Hakkında:

Aktaç Gıda, uzun seneler edinilen tecrübelerin ardından 1997 yılında Yahya Çağınlı'nın girişimiyle o zamanların et sektörünün kalbinin attığı Sütlüce'de kurulmuştur.

İlk kurulduğu yıllarda karkas satışında faaliyet gösterirken firmamız 2006 yılında Halil İbrahim Çağınlı?nın şirkete katılmasıyla birlikte yeni bir soluk alıp piyasanın isteklerine ayak uydurarak restoranların ve hotellerin talep ettiği ürünleri tedarik etmeye başlamıştır.

Günümüzde 4.Levent'teki modern tesislerinde üretimine devam eden firmamız tamamen Horeca (Hotel-Restoran-Cafe ) grubuna hizmet vermektedir.

Eleman Aradığı Pozisyonlar:

Depo Elemanı, Kimyager, Veteriner, Ziraat Mühendisi, Şoför, Lojistik Uzmanı, İşçi, Kimya Teknikeri, Gıda Mühendisi, Gıda Üretim Elemanı, Tekstil Mühendisi, Tekstil İşçisi

Eleman Aradığı Şehirler:

İstanbul

Faaliyet Gösterdiği Sektörler:

Depo, Kimya, Veteriner, Ormancılık, Lojistik / Taşımacılık, Gıda, Tekstil

BAŞVUR

Benzer İş İlanları


AKTAÇ GIDA TEKSTİL İNŞ. TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. ile benzer pozisyonlarda eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!CVyolla.com'da 63903 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

İş ya da Staj mı Arıyorsunuz?


CVyolla.com iş ilanlarına iş başvurusu yapın

Detaylı ilan arama motoru yardımıyla size uygun iş ilanlarını çalışmak istediğiniz pozisyonlara, şehirlere ve ilçelere göre filtre edebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını CVyolla.com İş İlanları sayfasından her gün takip edebilirsiniz. İlanlara başvurmak için önceden hazırladığınız CV'nizi CVyolla.com'a yükleyerek hızlıca üye olabilirsiniz. Henüz CV'niz yoksa CVyolla.com CV Hazırlama Sihirbazı ile birkaç dakika içinde profesyonel bir CV hazırlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak istediğiniz şehirde seçtiğiniz pozisyonda eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurarak kısa sürede aradığınız işi bulabilirsiniz:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye iş ilanları

Farklı pozisyonlardaki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz:
Öğrenci - Üniversite, Mimar, Animatör, Et Endüstrisi, Astronomi ve Uzay Bilimleri, Çevre Teknikeri, Manikürist, Tornacı, Eczacı, Veritabanı Uzmanı, tüm iş ilanları

Meslek odalarına kayıtlı firmaların iş ilanlarına başvurun

Tüm Türkiye'de iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara ulaşabileceğiniz Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri gibi kaynakları da CVyolla.com'da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak farklı pozisyonlardaki güncel iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz:
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi OSB
Cizre Ticaret ve Sanayi Odası
Ergene 2. Organize Sanayi Bölgesi OSB
Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi OSB
Niğde Organize Sanayi Bölgesi OSB
Mersin tarsus Organize Sanayi Bölgesi OSB
Tunceli Organize Sanayi Bölgesi OSB
Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası
Yozgat Ticaret Borsası
Kahramanmaraş Ticaret Borsası
Tüm Türkiye iş ilanları

Size uygun AKTAÇ GIDA TEKSTİL İNŞ. TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. iş ilanlarını nasıl bulabilirsiniz?

Güncel iş ilanlarını CVyolla.com Detaylı İlan Arama Motoru ile filtre edebilirsiniz. Her gün CVyolla.com kariyer sitesini ziyaret ederek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. CVyolla.com üyesi eleman arayan firmalar her gün iş ilanlarını güncelleyebilir veya yeni iş ilanları yayınlayabilir. Size uygun bir ilan yayınlandığında hemen ilana başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz tüm ilanları da Başvurularım sayfanızda takip edebilirsiniz.

AKTAÇ GIDA TEKSTİL İNŞ. TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle CVyolla.com iş ilanları sayfasını her gün takip ederek, yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. İş ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. İlan detaylarına, iş tanımına, işe alınacak personelde aranan özelliklere, maaş bilgilerine, yan haklara, vardiya durumuna vb. gibi ilan detaylarına dikkat ederek, size en uygun ve güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

CV Oluşturun, AKTAÇ GIDA TEKSTİL İNŞ. TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!