FİNTEKS TEKSTİL VE HALI SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. İş İlanları

FİNTEKS TEKSTİL VE HALI SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

FİNTEKS TEKSTİL VE HALI SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ.

Çalışan Sayısı: 51-250
Kuruluş Yılı: 1989
Web Sitesi: Ziyaret Et
Adres: Ahmet Bayman Caddesi Huzur mahallesi No:18 Sarıyer/İstanbul

Firma Hakkında:

Son trendleri yaratıcılığımız uyguluyoruz, müşterilerimiz için her hafta yeni özel dokunuşlar geliştiriyoruz.
1989 yılında kurulan ve Dünyaca ünlü markalar için bayan örme dış giyim konfeksiyonu alanında üretim yapan firmamız %100 ihracat yapmaktadır. İlk önceliği müşteri memnuniyeti olan ve her zaman yeniliğe, teknolojiye açık firmamız tercih edilen üreticiler arasında yer alan Finteks olarak sürdürülebilir kalkınmayı destekliyor ve kurumsal sorumluluğumuzu üstleniyoruz. İplikten giysiye, kendini işine adamış geliştirme, tasarım ve üretim ekiplerimiz, en iyi kaliteyi en hızlı şekilde sunarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. 9M/yıl konfeksiyon kapasitesi, üretimde yüksek özen, detaylara odaklanma, en kaliteli kumaşların kullanımı ve profesyonel ekibimiz ile Avrupa, ABD ve Kanada? da markalara en iyi hizmeti veriyoruz.
Üretmeyi seviyor ve bunun heyecanı ile çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımıza; tutku, güvenilirlik, çeviklik, iş birliği ve yaratıcılık değerlerimiz ile güzel bir çalışma ortamı yaratıyoruz.


Eleman Aradığı Pozisyonlar:

Ağır Vasıta Şoförü, Beden İşçisi, Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Teknikeri, Bilgisayar Teknisyeni, Bilişim Uzmanı, Depo Elemanı, Endüstri Mühendisi, Gıda Mühendisi, Gıda Teknikeri, Gıda Üretim Elemanı, Hizmetli, Kalite Kontrol Mühendisi, Kamyon Şoförü, Kamyonet Şoförü, Merchandiser, Moda Tasarımcısı, Müşteri Hizmetleri Uzmanı, Müşteri Temsilcisi, Paketleme Elemanı, Satış Uzmanı, Tekstil Mühendisi, Tekstil Müşteri Temsilcisi, Tekstil Paketleme Elemanı, Tekstil Teknikeri, Tekstil İşçisi, Temizlik Elemanı, Veri Giriş Elemanı, Yardımcı Eleman, Yazılımcı, Çay Servis ve Temizlik Elemanı, Ön Muhasebe Sorumlusu, Üretim Elemanı, Üretim Müdürü, Üretim Mühendisi, Şoför

Eleman Aradığı Şehirler:

İstanbul

Faaliyet Gösterdiği Sektörler:

Bilişim, Gıda, Satış, Tekstil, Yazılım, Üretim

FİNTEKS TEKSTİL VE HALI SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. İş İlanları


Tüm İlanlar >>

Benzer İş İlanları


FİNTEKS TEKSTİL VE HALI SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. ile benzer pozisyonlarda eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!CVyolla.com'da 63916 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

İş ya da Staj mı Arıyorsunuz?


CVyolla.com iş ilanlarına iş başvurusu yapın

Detaylı ilan arama motoru yardımıyla size uygun iş ilanlarını çalışmak istediğiniz pozisyonlara, şehirlere ve ilçelere göre filtre edebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını CVyolla.com İş İlanları sayfasından her gün takip edebilirsiniz. İlanlara başvurmak için önceden hazırladığınız CV'nizi CVyolla.com'a yükleyerek hızlıca üye olabilirsiniz. Henüz CV'niz yoksa CVyolla.com CV Hazırlama Sihirbazı ile birkaç dakika içinde profesyonel bir CV hazırlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak istediğiniz şehirde seçtiğiniz pozisyonda eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurarak kısa sürede aradığınız işi bulabilirsiniz:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye iş ilanları

Farklı pozisyonlardaki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz:
Ülke Müdürü, Lojistik Mühendisi, Diyaliz Teknikeri, Havacılık Elektrik ve Elektroniği, Eğitim Uzmanı, Terzi, Pazarlama Elemanı, Kimya Mühendisi, Şantiye Mühendisi, Hindoloji, tüm iş ilanları

Meslek odalarına kayıtlı firmaların iş ilanlarına başvurun

Tüm Türkiye'de iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara ulaşabileceğiniz Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri gibi kaynakları da CVyolla.com'da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak farklı pozisyonlardaki güncel iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz:
Balıkesir 2. Organize Sanayi Bölgesi OSB
Aydın Ticaret Odası (AYTO)
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası
Taşıt Araçları Yan Sanayi İhtisas OSB (TAİOSB)
Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi OSB
ASO 2. ve 3. Organize Sanayi Bölgesi OSB
Salihli Ticaret ve Sanayi Odası
Ankara Ticaret Odası (ATO)
Bafra Ticaret Borsası
Ödemiş Ticaret Borsası
Tüm Türkiye iş ilanları

Size uygun FİNTEKS TEKSTİL VE HALI SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. iş ilanlarını nasıl bulabilirsiniz?

Güncel iş ilanlarını CVyolla.com Detaylı İlan Arama Motoru ile filtre edebilirsiniz. Her gün CVyolla.com kariyer sitesini ziyaret ederek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. CVyolla.com üyesi eleman arayan firmalar her gün iş ilanlarını güncelleyebilir veya yeni iş ilanları yayınlayabilir. Size uygun bir ilan yayınlandığında hemen ilana başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz tüm ilanları da Başvurularım sayfanızda takip edebilirsiniz.

FİNTEKS TEKSTİL VE HALI SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle CVyolla.com iş ilanları sayfasını her gün takip ederek, yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. İş ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. İlan detaylarına, iş tanımına, işe alınacak personelde aranan özelliklere, maaş bilgilerine, yan haklara, vardiya durumuna vb. gibi ilan detaylarına dikkat ederek, size en uygun ve güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

CV Oluşturun, FİNTEKS TEKSTİL VE HALI SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!