Başarı Hikayeleri

İş Arayanların Başarı Hikayeleri

CVyolla.com sayesinde iş bulan üyelerimizden bazıları...

Başarı hikayeni paylaş >>
Yaşar Parmaksız

Yaşar Parmaksız

Başvurdum, hemen ertesi gün işe başladım. Teşekkürler

Üye resmi yok

Serap Köseoğlu

Merhaba, CVyolla.com sayesinde çok iyi bir maaşla ve imkanlarla çalışacağım lojistik firmasında yarın işime başlıyorum. Görüşmeye çağrıldığım gün işe alındım, uzun bir mülakattan sonra tabiki...Çok yoruldum o sırada, fakat sonunda çok mutluyum. İnsanlara istedikleri işe girebilme seçeneği sunduğunuz için çok teşekkürler...Eğer iyi bir yere girmek istiyorsanız, iş ararken sabır çok önemli. Sizlere başarılar diler, CVyolla.com ailesine teşekkür ederim.

Özge Başkan

Özge Başkan

Mezun olduğumdan beri başvurmadığım yer kalmamıştı. Görüşmelere gidiyor fakat hiçbir olumlu sonuç alamıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu siteyle tanıştım ve kısa bir süre sonra çalışmayı çok istediğim bir firmadan teklif aldım ve geçen hafta sözleşmemi imzaladım. Kriz benim gibi yeni mezun olan arkadaşları daha çok vurdu ne yazık ki. Ama hiçbir zaman umudunuzu kaybetmeyin. Teşekkürler CVyolla.com

Ayhan Şahin

Ayhan Şahin

Öncelikle böyle bir siteyi yapan ve uğraşan tüm insanlara teşekkürlerimi borç bilirim. İşimden ayrıldıktan sonra yaklaşık 1 ay en bilinen iş arama motorlarından iş aradım ve en sonunda CVyolla.com sayesinde geleceği olan ve kariyer yapabileceğim bir firmada iş buldum.

Üye resmi yok

Çiğdem Ekemen

Ben CVyolla.com'a üye olduktan sonra gerçekten telefonum susmuyordu. Durmadan iş teklifleri alıyordum. Artık benim için iş bulmak değil, en iyisini bulmak düşüncesini oluşturdu bu site beynimde. Gerçekten çok memnun kaldım. Ücretsiz olması ise çok büyük avantaj. Teşekkür ederim emeği olan herkese.

Duygu Ceyhan

Duygu Ceyhan

Büyük şirketler görüşmeye çağırıyor ki benim için çok güzel bir olay. Etrafımda çoğu kişiye tavsiye ettim ve nerdeyse hepsi sayenizde iş buldu. Teşekkürler...

Mustafa Yarıcı

Mustafa Yarıcı

CVyolla.com'u bir arkadaşım sayesinde bir sohbet ortamında konuşurken duydum ve binlerce firmaya CV'yi tek seferde gönderdiklerini anlattı ve ertesi gün denedim. Gerçekten de denemekle kalmadı, 5 yıl boyunca çalıştığım şirketimden ayrılarak şartları daha iyi olan bir firmada işe başladım. CVyolla.com ailesine çok teşekkür ederim.

Üye resmi yok

Neval Saat

Çalışmaya karar verdiğim andan itibaren CVyolla.com aracılığıyla CV gönderdim ve gönderdikten sonraki gün görüşmeye çağırıldım. Şu an CVyolla.com sayesinde çalışıyorum. Teşekkürler

Hakan Velioğlu

Hakan Velioğlu

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine CVyolla.com'a gece saat 3 civarı üye olmuştum ve 3 gün sonra ilk iş görüşmesine gittim ve kabul edildim. Gerçekten değerli bir site. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Alaattin Dağdeviren

Alaattin Dağdeviren

Saygıdeğer site yetkilileri, kısa bir süre önce arkadaş tavsiyesi ile siteye kayıt oldum. Şu anda siteniz aracılığıyla işe başlamış bulunmaktayım. Ayrıca istediğim şartlarda ve istediğim mevkide bulunmaktayım. Sizlere çok teşekkür eder, böyle bir hizmette bulunduğunuz için emeğinizden dolayı saygılarımı iletirim.


Başarı hikayeni paylaş >>
<< Önceki      1-10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21-30      Sonraki >>

391 kayıt var. 151 ile 160 arası kayıtlar görüntüleniyor.

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

CVyolla.com'da üye firma eleman arıyor.


İŞ BUL


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!