Başarı Hikayeleri

İş Arayanların Başarı Hikayeleri

CVyolla.com sayesinde iş bulan üyelerimizden bazıları...

Başarı hikayeni paylaş >>
Üye resmi yok

Raşit Can Yücel

CVyolla.com'a teşekkür ederim gerçekten. Bu site sayesinde iş bulmuş oldum. Çok memnunum şu anda.

İbrahim Karaca

İbrahim Karaca

Ben 2011 yılında CVyolla.com aracılığıyla iş başvurusunda bulunmuştum ve iki gün sonra sektöründe ilk beşte olan bir şirket tarafından mülakata çağrıldım ve mülakatı geçip işe başladım. Yaklaşık 2 yıllık süre zarfında yaptığım çok geniş kapsamlı ithalat ve ihracat operasyonları ile kendimi iyi bir şekilde geliştirme fırsatı buldum. CVyolla.com'un çoklu gönderim sistemi sayesinde tek tek iş başvurusu yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu çok büyük bir kolaylık. Bana iş bulmamda ve kendimi iyi bir şekilde geliştirmemde yardımcı olduğu için CVyolla.com'a çok teşekkür ederim.

Üye resmi yok

Tuğçe Görkan

CVyolla.com'dan çok memnun kaldım. En az 5 firmadan teklif aldım. CV'mi gönderdiğim gün geri dönüş aldım. Herkese tavsiye ediyorum.

Üye resmi yok

Özlem Okur

CVyolla.com'un sayesinde çok kişinin iş bulacağına inanıyorum. Ben bu sayede buldum, çok memnunum.

Ayşe Karaca

Ayşe Karaca

Aylardır diğer sitelerden boşuna iş aramışım. CVyolla.com'a üye olduğumun 3. gününde iş görüşmesine çağrıldım. Ve 1 aydır yeni işimdeyim, çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Ahmet Mutlu

Ahmet Mutlu

Çalışmalarından dolayı CVyolla.com'a teşekkürlerimi iletiyorum. Çünkü kısa süre içerisinde geri dönüşler oldu ve görüşmeler başladı. Siteye üniversite yıllarımda üye olmuştum ve bir gün lazım olacağını biliyordum ve işe yaradığını da görmek beni çok mutlu etti. Şu anda iş arama sürecinde olan arkadaşlarıma tavsiyem sabırlı olmaları ve işi CVyolla.com'a bırakmaları.

Üye resmi yok

Servet Yıldız

Öncelikle CVyolla.com ekibine çok teşekkürlerimi sunuyorum askerden geldiğimin 2. haftasında iş bulmama vesile olduğu için. Hiç bu kadar kısa sürede ve güzel bir işim olabileceğini düşünmemiştim. İyi ki CVyolla.com'a üye olmuş ve iş aramak için kullanmışım. Tekrar teşekkürler

Mustafa Bayrakdar

Mustafa Bayrakdar

CVyolla'ya teşekkür ediyorum. Bu site vasıtasıyla iş bulmuş olmaktan dolayı çok mutluyum.

Necdet Dalgıç

Necdet Dalgıç

CVyolla.com sayesinde çok çabuk iş buldum. Bu kadar hızlı olacağını hiç tahmin etmiyordum. CVyolla.com'a üye olduktan sonra birçok yerden iş teklifi aldım. En az 5-6 görüşmem oldu. Şu anda büyük bir şirkette üretim mühendisi olarak çalışmaktayım. Teşekkürler CVyolla.com

Can Koç

Can Koç

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle üye olduğum CVyolla sayesinde çok istediğim bir işe başladım. Teşekkürler CVyolla


Başarı hikayeni paylaş >>
<< Önceki      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11-20      Sonraki >>

391 kayıt var. 91 ile 100 arası kayıtlar görüntüleniyor.

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

CVyolla.com'da üye firma eleman arıyor.


İŞ BUL


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!