Basın Odası

cvyolla.com'un hikayesini merak etmeyen var mı?

Yeni Şafak / 17 Şubat 2009Etohum tarafından açıklanan 'yatırım yapılabilecek 21 internet girişimi'nden biri olan 'cvyolla.com'un kurucuları Onur Çakır ve Meriç Kul, 19 Şubat tarihinde yapılacak etohum toplantısının konuğu olacaklar.

İnternet girişimcilerinin yeni buluşma adresi olan etohum, yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi olan ve kendi internet şirketini kurmak isteyenler ile işinde uzman yatırımcıları buluşturmaya devam ediyor.

Kısa bir süre önce 'yatırım yapılabilecek 21 internet girişimi'ni açıklayan etohum, söz konusu girişimler arasında yer alan cvyolla.com adlı kariyer sitesinin kuruluş hikayesinin girişimcileri tarafından anlatılmasına imkan sağlıyor.

'cvyolla.com'un kurucuları Onur Çakır ve Meriç Kul, 19 Şubat Perşembe günü Kadıköy Maçkolik Complex'de yapılacak etohum buluşmasına konuk olarak deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyorlar.

Bir kariyer sitesi olan ve iş arayan adayın şirketlere özgeçmişini göndermesi modeliyle çalışan cvyolla.com, İŞKUR belgeli bir kariyer sitesi olduktan sonra iş modelini geliştirmeye başladı.

'Cvyolla.com' şu anda, diğer iş bulma sitelerinden farklı hizmetler vermek ve internet pazarında yer almak üzere çalışmalarına devam ediyor.

'Cvyolla.com'un yer alacağı etohum etkinliğine katılmak için Facebook'da yer alan sayfası ziyaret edebiliyor. Web sitesi ile ilgili detaylı bilgiye ise www.cvyolla.com adresi üzerinden ulaşılabiliyor.Tüm Haberler >>

Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!