Basın Odası

Etohum'un konuğu CVyolla.com

kurumsalhaberler.com / 13 Şubat 2009

Etohum tarafından açıklanan "Yatırım yapılabilecek 21 internet girişimi!" arasında yer alan CVyolla.com'un kurucuları Onur Çakır ve Meriç Kul 19 Şubat tarihinde yapılacak etohum toplantısının konuğu olacaklar.

KURUMSALHABERLER , 13.02.2009

İnternet girişimcilerinin yeni buluşma adresi olan etohum, yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi olan ve kendi internet şirketini kurmak isteyenler ile işinde uzman yatırımcıları buluşturmaya devam ediyor.

Etohum'un 31 Ocak'ta gerçekleştirdiği toplantısında açıklanan "Yatırım yapılabilecek 21 internet girişimi!" arasında yer alan cvyolla.com, Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nde aynı bölümde okuyan sonrasında ise yurtdışında yüksek lisans eğitimlerini tamamlayan Onur Çakır ve Meriç Kul'a ait bir proje.

Bir kariyer sitesi olan ve iş arayan adayın şirketlere özgeçmişini göndermesi modeliyle çalışan cvyolla.com, İŞKUR belgeli bir kariyer sitesi olduktan sonra iş modelini geliştirmeye başladı. 'Cvyolla.com', şu anda, diğer iş bulma sitelerinden farklı hizmetler vermek ve internet pazarında yer almak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Etohum yatırım yapılabilecek girişimlerin hayata geçirilmiş ya da geçirilmek üzere olmasına önem veriyor. Uzun bir inceleme sürecinden sonra belirlenen 21 proje arasında yer alan cvyolla.com'un kurucuları Onur Çakır ve Meriç Kul, girişimcilik hikayelerini 19 Şubat Perşembe günü Kadıköy Maçkolik Complex'de yapılacak etohum buluşmasında anlatacaklar.

Cvyolla.com'un yer alacağı etohum etkinliğine katılmak için Facebook'da yer alan sayfasını ziyaret edebilir, cvyolla.com.com web sitesi ile ilgili detaylı bilgiye www.cvyolla.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.Tüm Haberler >>

Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!