Basın Odası

İnternette İş Aramanın Farklı Yolu: CVyolla.com

Yeni Asır Gazetesi / 16 Şubat 2014Haberin linki: Yeni Asır Gazetesi'ndeki haber >>

Geleneksel kariyer sitelerinden farklı çalışan CVyolla.com, kariyer sektörüne getirdiği yenilikler sayesinde birçok adayın iş bulmasına yardımcı oluyor.

Alışılmış kariyer sitelerinden farklı bir sistemle çalışan CVyolla.com, yurt dışında yaygın olarak kullanılan ve birçok adayın kısa sürede iş bulmasına yardımcı olan bir kariyer sitesi. CVyolla.com, adayın kısa bir sürede binlerce şirkete ve IK danışmanı aracı kuruma ulaşmasını sağlıyor ve iş arayan adaylar için yeni bir umut kaynağı oluyor.

CVyolla.com'un iş arayanlar için getirdiği yenilikler şunlar:

1- Özgür CV

Aday, kalıplar içine sıkıştırılmadan kendi hazırladığı ve kendini özgürce ifade edebildiği; Word, Excel, PDF, html, jpeg vs. formatındaki özgür CV'sini şirketlere yollama şansına sahip oluyor.

2- Hızlı Başvuru

Aday, başvurmak istediği sektör-pozisyon ve şehir tercihlerini sisteme giriyor. Tercihleriyle eşleşen üye şirketler listeleniyor. Bu şirketlere tek tek başvurmak yerine, seçtiği yüzlerce şirkete ve İK danışmanı aracı kuruma CV'sini toplu olarak gönderebiliyor.

3- İK Yetkilisine E-posta

Adayın CV'si ve kendisini özgün bir şekilde ifade edebildiği kapak mektubu şirket yetkililerinin direkt e-posta adreslerine de gönderiliyor. Böylece, şirket yetkilisinin direkt posta kutusuna düşerek dikkat çekme şansını artırıyor.

CVyolla.com, şirketler için de farklı ve pratik bir sistem sunuyor.

Şirketler, aradıkları adayla ilgili bilgileri sisteme giriyor. Sistem, bu tercihler doğrultusunda kendilerini seçmiş olan adayların CV'lerini her gün şirket yetkilisinin e-posta kutusuna gönderiyor. Böylece, şirket yetkilisi zahmetsizce aradığı CV'leri her gün e-posta kutusunda buluyor. Ayrıca; şirket yetkilisi, tüm CVyolla.com CV veritabanında detaylı filtreleme ile sınırsız CV inceleme şansına da sahip. Üstelik; bu hizmetlerin hepsine, piyasada diğer kariyer siteleri tarafından sunulan bir ilan fiyatına eş bir fiyatta ulaşabiliyor.

Bugüne kadar Borusan Holding, Galatasaray Pazarlama A.Ş., Köfteci Ramiz, Güllüoğlu, Finansbank, Canon, Koc.net, Aras Kargo, Tekfen Holding, Hugo Boss, Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, İpekyol, Adil Işık, Faruk Saraç, Tepehome, Remax, CMS, Cevahir Holding, Carglass, Ceyo, Alkoçlar, 7800 Otel, Çapa-Marka, Çuhadaroğlu Holding, Enka, Ege TV, Horoz Lojistik, e-bebek.com, Gülaylar, tatil.com, Halk Leasing, Toyiki, Öztiryakiler, Anadolu Rakı, Japar, Bosal gibi birçok kurumsal firmayla çalışan CVyolla.com, gerek iş arayanlar gerek işverenler için sunduğu farklı ve pratik sistem sayesinde beğeni topluyor.

Tüm Haberler >>

Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!