Şoför İlanları

CVyolla.com şoför iş ilanları ile aradığınız işi bulun!


Detaylı İlan Arama


Arama kriterlerini temizle >>

CVyolla.com'da 63761 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

Size Uygun Şoför İlanları


Yukarıdaki arama kriterlerinize uygun şoför iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!        
Sonraki >>


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11-20

CVyolla.com şoför iş ilanlarına başvurun, hemen iş bulun!

CVyolla.com'da 63761 üye firma eleman arıyor.

Hemen CV oluşturun, şoför iş ilanlarını inceleyin, iş başvurusu yapın ve aradığınız işi bulun.


İŞ BUL

Şoför İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirsiniz?


CVyolla.com ile şoför iş ilanlarına başvurun

Şoförlük dünyanın en eski işlerinden biridir. Şoförlük işinin içeriğine göre farklı ehliyet, sürücü belgesi, SRC belgesi, psikoteknik gibi belgeler istenir. Şoförler insan, yük ve hizmet taşımacılığından sorumludur. CVyolla.com şoför iş ilanları ile farklı şehirlerde şoför arayan firmalara CV yollayabilirsiniz. Şoför ilanlarına başvurarak şoför arayan firmalarda iş bulabilirsiniz. CVyolla.com ilan arama motoru ile çalışmak istediğiniz şehri ve şoförlük pozisyonunu seçebilirsiniz. Tercihlerinize uygun şoför iş ilanları listelenir. Uygun gördüğünüz şoför iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye şoför iş ilanları

Şoförler ne iş yapar?

Şoförler; otomobil, minibüs, otobüs, kamyon, kamyonet, tır, iş makinası gibi farklı araçları kullanımından sorumludurlar. Hangi alanda şoförlük yapmayı planlıyorsanız, o alan uygun bir sürücü belgesine ve meslek yeterlilik belgelerine sahip olmalısınız. Ayrıca, makam şoförlüğü ve özel şoförlük de yapabilirsiniz. Şoförler; uluslararası, şehirler arası veya şehir içinde yolcu taşımacılığı veya yük taşımacılığı yapmaktadır.

Şoför iş ilanlarında nelere dikkat etmelisiniz?

Kullanmanız gereken motorlu araca göre gerekli ehliyete sahip olmanız, işveren firmanın kurum kültürü, şoförlük işinin uzun vadeli olması ya da geçici olması, taşımacılık yapılacak hizmetin uzun yol ya da kısa yol olması gibi kriterlerin sizin beklentilerinize uygun olması durumunda şoför iş ilanına başvurabilirsiniz. CVyolla.com şoför ilanları ile her pozisyonda ve çeşitli şoför iş ilanlarını bulabilirsiniz. İnsan ve yük taşımacılığı yapan şoförlerin yeterlilik belgeleri dışında bazı kişilik özelliklerine de sahip olması gerekmektedir. Kriz yönetimi, zaman yönetimi, planlama, problem çözme yetenekleri, organizasyon yeteneği gibi kişisel özelliklere sahip olması gerekmektedir.

Şoförler hangi sektörlerde çalışabilir?

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı şoför iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz:
Kamyon Şoförü, Servis Şoförü, Kamyonet Şoförü, Traktör Şoförü, Otobüs Şoförü / Kaptanı, Ambulans Şoförü, Makam Şoförü, Şoför, Ağır Vasıta Şoförü, tüm şoför iş ilanları

Şoförler hangi SRC belgesine sahip olmalı?

SRC belgesi ticari araç şoförlerinin alması gereken bir mesleki yeterlilik belgesidir. SRC ve psikoteknik belgesi olmayan şoförlere cezai işlem uygulanmaktadır. Kendi aracı ile yük veya yolcu taşıyan şoförler ile başkasının adına yük veya yolcu taşıyan şoförlerin SRC belgesi sahibi olması zorunludur.

Şoförler hangi sürücü belgesine sahip olmalı?

Aşağıdaki sürücü belgeleri ile kullanabilen motorlu araçları görebilirsiniz:

CV Oluşturun, CVyolla.com İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!