Aksoylar Turizm ve Ticaret Ltd. Şti. İş İlanları

Aksoylar Turizm ve Ticaret Ltd. Şti. firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aksoylar Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.


Eleman Aradığı Pozisyonlar:

Aşçı, Bakım Onarım Mühendisi, Basın Yayın, Bilgisayar Mühendisi, Depo Elemanı, Elektrik Elektronik Teknikeri, Finans Uzmanı, Garson, Gıda Mühendisi, Halkla İlişkiler Uzmanı, İklimlendirme ve Soğutma Mühendisi, Kasiyer, Muhasebe Uzmanı, Orta Düzey Yönetici, Reklam Sorumlusu, Kafe Elemanı, Satın Alma Uzmanı, Teknik Servis Personeli, Sekreter, Ön Muhasebe Sorumlusu, Üretim Elemanı, Üretim Müdürü, İdari İşler Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Şoför, Endüstri Mühendisi, Pazarlama Uzmanı, İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri, Satış Uzmanı, Lojistik Uzmanı, Kurye, Temizlik Elemanı, Bilgisayar Programcısı, Restoran Şefi, Makine Mühendisi, Makine Teknikeri, Bilgi İşlem Uzmanı, Bilgisayar Teknisyeni, Beden İşçisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Elektrik Teknikeri, İktisatçı, Gıda Üretim Elemanı, Üretim Mühendisi, Lojistik Personeli, CNC Operatörü, Tornacı

Eleman Aradığı Şehirler:

Muğla

Faaliyet Gösterdiği Sektörler:

Restoran / Kafe, Makine, Basın-Yayın / Medya, Bilişim, Depo, Elektrik / Elektronik, Finans, Gıda, Pazarlama, Isıtma / Soğutma / Havalandırma, Esnaf / Serbest Meslek, Muhasebe, Üretim, Reklam / Ajans, Satın Alma, Teknik Servis, Ticaret, İnsan Kaynakları, Lojistik / Taşımacılık, CNC / Torna, Kurye / Kargo, Temizlik, Yazılım

BAŞVUR

Benzer İş İlanları


Aksoylar Turizm ve Ticaret Ltd. Şti. ile benzer pozisyonlarda eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvurun, aradığınız işi bulun!CVyolla.com'da 63738 üye firma eleman arıyor.


Firmalara CV Yolla  FİRMALARA CV YOLLA

İş ya da Staj mı Arıyorsunuz?


CVyolla.com iş ilanlarına iş başvurusu yapın

Detaylı ilan arama motoru yardımıyla size uygun iş ilanlarını çalışmak istediğiniz pozisyonlara, şehirlere ve ilçelere göre filtre edebilirsiniz. Seçtiğiniz iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını CVyolla.com İş İlanları sayfasından her gün takip edebilirsiniz. İlanlara başvurmak için önceden hazırladığınız CV'nizi CVyolla.com'a yükleyerek hızlıca üye olabilirsiniz. Henüz CV'niz yoksa CVyolla.com CV Hazırlama Sihirbazı ile birkaç dakika içinde profesyonel bir CV hazırlayabilirsiniz. İlgilendiğiniz iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak istediğiniz şehirde seçtiğiniz pozisyonda eleman arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarına başvurarak kısa sürede aradığınız işi bulabilirsiniz:
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, tüm Türkiye iş ilanları

Farklı pozisyonlardaki iş ilanlarına başvurun

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm Türkiye'de firmaların aradığı farklı pozisyonlara göre yayınladığı iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz:
Turizm Acente Sorumlusu, Plastik Üretim Elemanı, Nükleer Tıp Teknikeri, Plastik Enjeksiyon Ustası, Unlu Mamuller Ustası, Seramik Mühendisi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamyonet Şoförü, Boya Teknikeri, Kaptan, tüm iş ilanları

Meslek odalarına kayıtlı firmaların iş ilanlarına başvurun

Tüm Türkiye'de iş ilanlarına ve eleman arayan firmalara ulaşabileceğiniz Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri gibi kaynakları da CVyolla.com'da bulabilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak farklı pozisyonlardaki güncel iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz:
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası
Manisa Ticaret Borsası
Sandıklı Ticaret Borsası
Pazaryeri Organize Sanayi Bölgesi OSB
Çorlu Ticaret Borsası
Çumra Ticaret Odası
Antakya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB)
Mardin 2. Organize Sanayi Bölgesi OSB
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası
Pancar Organize Sanayi Bölgesi (İPOSB)
Tüm Türkiye iş ilanları

Size uygun Aksoylar Turizm ve Ticaret Ltd. Şti. iş ilanlarını nasıl bulabilirsiniz?

Güncel iş ilanlarını CVyolla.com Detaylı İlan Arama Motoru ile filtre edebilirsiniz. Her gün CVyolla.com kariyer sitesini ziyaret ederek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. CVyolla.com üyesi eleman arayan firmalar her gün iş ilanlarını güncelleyebilir veya yeni iş ilanları yayınlayabilir. Size uygun bir ilan yayınlandığında hemen ilana başvurabilirsiniz. Başvurduğunuz tüm ilanları da Başvurularım sayfanızda takip edebilirsiniz.

Aksoylar Turizm ve Ticaret Ltd. Şti. iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle CVyolla.com iş ilanları sayfasını her gün takip ederek, yeni iş ilanlarını görebilirsiniz. İş ilanlarını tek tek inceleyebilirsiniz. İlan detaylarına, iş tanımına, işe alınacak personelde aranan özelliklere, maaş bilgilerine, yan haklara, vardiya durumuna vb. gibi ilan detaylarına dikkat ederek, size en uygun ve güncel iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

CV Oluşturun, Aksoylar Turizm ve Ticaret Ltd. Şti. İş İlanlarına Başvurun


10 dakika içinde profesyonel ve güçlü bir CV oluşturun.


Hemen CV Oluştur    Hemen CV Oluştur!Ya da hazır CV'nizi yükleyerek firmalara iş başvurusu yapın!
Hazır CV'ni Yükle!


Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!